Повністю забезпечити полтавський транспорт валідаторами планують протягом двох тижнів

Повністю забезпечити полтавський транспорт валідаторами планують протягом двох тижнів

В Полтаві лишилось встановити 20 валідаторів у транспорті
Весь комунальний транспорт планують облаштувати валідаторами. Суспільне Полтава

30 квітня власник компанії "Фарго-сістемс" Сергій Веренкіотов повідомив, що у полтавському транспорті залишилось поставити ще близько 20 валідаторів.

Про це він повідомив під час зустрічі з журналістами у міській раді.

"У найближчій перспективі – доставити достатню кількість валідаторів. Їх залишилось зовсім трохи, близько 20 штук. За умови, якщо не будуть додані нові маршрути. На тій системі, яка існує, протягом максимум двох тижнів буде 100% валідаторів. Зараз ми замовили в Чехії дуже класні валідатори, які будуть місяців через 2-3. Це по тролейбусах. А яка кількість автобусів буде – поки не зрозуміло. Ще чекаємо", — розповів підприємець.

Повністю забезпечити полтавський транспорт валідаторами планують у травні
Обговорення впровадження електронного квитка в міськраді. Суспільне Полтава

Секретар Полтавської міської ради Катерина Ямщикова розповіла, що у співпраці з "Фарго-сістемс" боротимуться з нелегальними перевізниками.

"Станом на зараз, крок № 1 – це коректна робота електронного квитка. Він запрацює коректно тоді, коли абсолютно всі транспортні засоби будуть втягнуті в валідацію", - додала посадовиця.

24 % прав фірми "Фарго-сістемс", яка займається впровадженням е-квитка у громадському транспорті Полтави, передали у власність громади 26 квітня під час сесії міської ради. За це рішення проголосували 23 депутати.

"Якщо все запрацює, всі валідатори запрацюють, всі їздитимуть по картках, 100-150 тисяч гривень це приноситиме місту в місяць", — повідомив Сергій Веренкіотов.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook | TikTok

На початок