У Полтаві попрощалися із воїном Степаном Ільчишиним

У Полтаві попрощалися із воїном Степаном Ільчишиним

У Полтаві попрощалися із воїном Степаном Ільчишиним
. Суспільне Полтава

У Свято-Успенському соборі Полтави 28 квітня відспівали загиблого військового Степана Ільчишина, який загинув на російсько-українській війні. Загинув він на Донеччині 22 квітня під час виконання бойового завдання, повідомила Суспільному офіцерка відділу зв’язків з громадськістю обласного терцентру комплектування Оксана Ворона.

Загиблого воїна зустрічають у Полтаві живим коридором.

"Коли я думаю про нього, це асоціація із найбільш працьовитою, найбільш трудолюбивою людиною, яка з раннього ранку до пізнього вечора працювала. Це була права рука матері – він допомагав в усьому. Це дуже тяжка втрата. Я не знаю, як вона зараз тримається", - говорить знайома загиблого Степана Ільчишина Галина Глущенко.

Степан Ільчишин був на посаді стрільця-помічника гранатометника. Служив у 79-й окремій десантно-штурмовій бригаді. Загинув воїн 22 квітня 2023-го під час виконання бойового завдання. Сталося це поблизу Новомихайлівки, що на Донеччині, повідомила Суспільному офіцерка відділу зв’язків з громадськістю обласного терцентру комплектування та соцпідтримки Оксана Ворона.

Прощання із загиблим воїном із Диканської ТГ Степаном Ільчишиним
Прощання із загиблим воїном із Диканської ТГ Степаном Ільчишиним. Суспільне Полтава

Степан Ільчишин пішов до війська влітку 2022-го. Проживав у Диканській громаді. З дитинства Степана та його сім’ю знала Лариса Аллахвєрдієва.

"Вони з нам з дитинства жили. Вони з Грузії приїхали. Він дитиною був. У школу ходили разом, донька трохи молодша нього була. Він дуже хороший був у нас будівельник. Прийде додому, що не попроси, він завжди прийде допоможе. І з дитиною нам допомагав", - каже знайома Степана Ільчишина Лариса Аллахвердієва.

У Полтаві попрощалися із воїном Степаном Ільчишиним
Прощання з Степаном Ільчишиним у Свято-Успенському соборі. Суспільне Полтава

"Приїхали (з Грузії – ред.), тікали люди від війни. Тікали від війни – тут війна догнала. Приїхали вони з трьома дітками, сім’я приїхала. Дитина така, що ніколи нікого не образила. Наскільки спокійний хлопчинка був. Ми практично їздили до батьків кожен тиждень (на Диканьщину – ред.), вони з моїми дітьми гралися разом", - каже знайома Степана Ільчишина Алла Сліпченко.

"Я знаю, що він мав прийти у відпустку, він загинув 22 квітня. Він говорив з матір’ю, казав, щоб вона його чекала. Вона його дочекалася, але ...", - розповідає знайома Степана Ільчишина Галина Глущенко.

Поховали воїна у селі Чернещина у Диканській громаді.

Що відомо

Читайте також

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок