У Полтаві 5 квітня попрощалися із воїном Ігорем Дорошенком, який загинув під час війни. Сталося це внаслідок отриманих травм під час артобстрілу українських позицій. Про це Суспільному повідомив речник обласного терцентру комплектування та соцпідтримки Роман Істомін. Панахиду за воїном влаштували у Свято-Успенському соборі.
До Свято-Успенського собору прийшли рідні, друзі та побратими 36-річного воїна Ігоря Дорошенка, який загинув на російсько-українській війні.
Ігор Дорошенко проживав у Полтаві. Із 2016-го до 2020-го року брав участь в АТО на території Донецької та Луганської областей, розповів речник обласного терцентру комплектування та соцпідтримки Роман Істомін.

"Мій друг, «брат». Вони з моїм братом Банком Іваном були разом, вони хрестили разом мого сина і разом померли там. Він був найкращий", — каже кума Ігоря Дорошенка Карина.
Після початку повномасштабного вторгнення у квітні 2022-го року Ігор Дорошенко служив в аеромобільній бригаді десантно-штурмових військ, був головним сержантом розвідувального взводу.

"Він щедрий був, сім’янин гарний, батько, чоловік. Воював з 2014-го року. Пройшов Херсон, Житомир, Бахмут. Він такий безстрашний, він однокласник моєї дочки. Починав у 31-й, а закінчив навчання в 26-й школі. Я його мамі казала: «У тебе Ігор такий безстрашний, що його жодна кулю не візьме»", — каже знайома Ігоря Дорошенка Галина Тищенко.
16-го січня цього року воїн внаслідок мінометного обстрілу отримав поранення в місті Соледар, що на Донеччині. Після чого його доставили до лікарні, каже знайома військового Галина Тищенко.

"Частину черевної порожнини, кишківник, легені заділо. Як його поранили під Соледаром, у Краматорську «шили» (оперували – ред.). А потім на Дніпро, в Мечнікова (клінічна лікарня – ред.), там зробили операцію. Потім його направили через тиждень санітарним потягом у Київ. Там він лежав і повернувся сюди на реабілітацію. Почав поправлятися, йому потрібно було робити повторну операцію. Зробили повторну операцію, і щось не вийшло", — говорить Галина Тищенко.
Помер Ігор Дорошенко 2-го квітня в Полтавській обласній клінічній лікарні. У воїна залишилась дружина, 10-річний син, батьки та друзі.
Що відомо
- Обстріли на Полтавщині почалися у перший день повномасштабного вторгнення Росії на територію України. 24 лютого поцілили по об’єктах у Миргороді.
- За час повномасштабної війни російська армія обстрілювала також об’єкти у Полтаві, Кременчуці, Лубенській, Терешківській та Карлівській громадах.
- За кількістю загиблих найбільш масштабний обстріл на Полтавщині стався 27 червня у Кременчуці. Російська ракета влучила у ТЦ "Амстор".
Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах: