У одному з районів Полтавщини змінили комендантську годину

У одному з районів Полтавщини змінили комендантську годину

У одному з районів Полтавщини змінили комендантську годину
. Національна поліція України

У Кременчуцькому районі змінили тривалість комендантської години. Відповідний наказ 16 березня підписав начальник районної військової адміністрації Олег Лєднік.

Згідно з документом, на території Кременчуцького району комендантська година діє з 20:00 до 6:00.

"Це зроблено якраз для того, щоб полегшити життя і працю нашим підприємцям і великим підприємствам. Це був запит великих підприємств і малих підприємців, які хочуть нормалізувати свою роботу. Для того, щоб було зручніше працювати", − сказав на брифінгу голова Кременчуцької районної військової адміністрації Олег Лєднік.

В інших трьох районах області – це Полтавському, Миргородському та Лубенському, комендантська година діє як і раніше – з 19:00 до 6:00. Про це Суспільному повідомив речник начальника Полтавської обласної військової адміністрації Максим Ковальов.

Під час комендантської години заборонено перебувати на вулиці та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень. Їх мають працівники підприємств, установ і організацій, що забезпечують життєдіяльність області. Також необхідно мати при собі документи, що посвідчують особу.

Що відомо:

  • Уранці 24 лютого президент Росії Володимир Путін виступив з екстреним зверненням до громадян, в якому повідомив про рішення щодо початку військової операції на Донбасі.
  • Президент Володимир Зеленський оголосив про запровадження воєнного стану по всій Україні. Верховна Рада проголосувала за запровадження воєнного стану.
  • Комендантську годину на Полтавщині запровадили 24 лютого.
На початок