Майже 55% жителів Полтавщини щеплені двома дозами вакцини від коронавірусу

Майже 55% жителів Полтавщини щеплені двома дозами вакцини від коронавірусу

Майже 55% жителів Полтавщини щеплені двома дозами вакцини від коронавірусу
. Суспільне Полтава

На Полтавщині повний курс імунізації від коронавірусу мають приблизно 577 тисяч людей. Це понад половина від усього населення регіону. Про це 10 січня на апаратній нараді у Полтавській ОДА повідомив директор обласного департаменту охорони здоров’я Віктор Лисак.

Найбільше щеплень від COVID-19 на Полтавщині отримали у Кременчуцькому районі – 57,8% людей. Серед громад лідирує Оржицька. Там 73,5 % щеплених від коронавірусу, повідомив Віктор Лисак.

«Ми пересягнули рубіж 53-54 (відсотків-ред.). Наша задача перейти до вакцинації двома дозами – 70 % населення», – сказав Віктор Лисак.

Найменша кількість вакцинованих у регіоні у Лубенському районі – 50,6 % людей. Серед громад найменше щеплення роблять у Драбинівській. Там від коронавірусу імунізовано 26 % жителів, додав Лисак.

За словами директор обласного департаменту охорони здоров’я, додаткову дозу у регіоні отримали 199 людей, а бустерну 1 285.

Полтавська область станом на 9 січня перебуває на третьому місці в Україні за кількістю отриманих щеплень. За день у регіоні роблять 1500 ін’єкцій, згідно з опублікованими даних РНБО України.

Що відомо:

  • На Полтавщину вакцину від коронавірусу уперше доставили 24 лютого.
  • Саму ж вакцинацію в області почали 25 лютого. Першим щепили працівника обласної інфекційної лікарні Романа Пономаренка.
  • Центри масової вакцинації від коронавірусу у Полтавській області розташовані у Полтаві, Миргороді, Кременчуці, Горішніх Плавнях та Лубнах.
  • 5 січня на Полтавщині бустерною дозою вакцини від коронавірусу почали щеплювати старших за 60 років. Її вводять, якщо від моменту другої вакцинації минуло 180 днів. Це роблять тому, що дія імунітету проти коронавірусу через пів року після двох доз вакцини може послаблюватися.
На початок