У Львові знову протестували проти підвищення тарифів

У Львові знову протестували проти підвищення тарифів

У Львові знову протестували проти підвищення тарифів
. Суспільне Львів

У понеділок, 25 січня, під Львівською облдержадміністрацією відбувся мітинг проти підвищення тарифів, зокрема, на газ. До організації протесту долучились декілька громадських організацій.

За словами організаторів, окрім зниження тарифів, люди прийшли вимагати передачі газотранспортних систем у власність громад.

"З кожним роком знову ж таки стикаємося зі все більшими проблемами і тому зараз зібралися в основному, бо їх турбує те, що дали просто захмарні тарифи, які, певно, відсотків 60 населення просто не спроможне буде сплачувати. Це при тому, що обмежили і субсидії, і все решта", — каже учасник акції Богдан Іличок.

За даними поліції комунікації області, у протесті взяли участь близько 30 людей. За майже годину протесту, із облдержадміністрації ніхто не вийшов. Це вже третій протест у Львові проти підвищення тарифів із початку року.

Що відомо

  • Вперше люди протестували 11 січня. Вони вийшли до приміщення АТ "Львівгаз"
  • Ціни на газ: експерт розповів, як змінити постачальника та платити менше
  • Згідно з міжнародними зобов’язаннями з 1 січня 2020 року Україна перейшла на ринкове ціноутворення на газ для побутових споживачів в рамках ПСО.
  • З 1 травня 2020 року, в межах зобов'язань перед МВФ, Україна взяла на себе обов’язок повністю лібералізувати ринок постачання газу побутовим споживачам і забезпечити умови для конкуренції в цьому сегменті.
На початок