Фото храму на Львівщині стало найкращим у конкурсі "Вікі любить пам'ятки"

Фото храму на Львівщині стало найкращим у конкурсі "Вікі любить пам'ятки"

Фото храму на Львівщині стало найкращим у конкурсі "Вікі любить пам'ятки"
. Олена Курило

Знімок Дрогобицької церкви святого Юра визнали найкращою українською світлиною в міжнародному конкурсі "Вікі любить пам'ятки 2020". Про це повідомили на сайті конкурсу.

Авторкою фото є Олена Курило. ЇЇ світлина здобула перше місце з-поміж 47 тисяч знімків пам’яток культури України. Членкиня журі, Наталія Шестакова, прокоментувала цю фотографію так:

"Завдяки романтичному вечірньому освітленню — це дуже виразна та приваблива презентація однієї з найвідоміших пам’яток Львівщини та України в цілому", - сказала Наталія Шестакова.

Окрім того, до топ-10 найкращих робіт української частини конкурсу потрапили світлини пам'яток, що розташовані у Вінницькій, Донецькій, Запорізькій, Харківській, Херсонській, Хмельницькій, Чернігівській областях та Києві. Усі ці світлини змагатимуться за першість на міжнародному етапі конкурсу.

Що відомо

  • «Вікі любить пам’ятки» — міжнародний конкурс фотографій пам'яток культурної спадщини, який започаткували в Нідерландах у 2010 році .
  • Конкурс був визнаний найбільшим фотоконкурсом у світі за версією Книги рекордів Гіннеса.
  • У 2020 році на конкурс подали понад 47 тисяч світлин та відео пам’яток культури України. Цьогоріч свої роботи завантажили понад 550 авторів.
  • За кількістю фото Україна посіла перше місце серед 50 країн-учасниць. 

Читайте також

На Львівщині реставрують дерев’яну дзвіницю XVII століття

На початок