Масове отруєння у туристичному таборі: на Львівщині госпіталізували понад 20 дітей

Масове отруєння у туристичному таборі: на Львівщині госпіталізували понад 20 дітей

Доповнено
Палата лікарні
Палата лікарні. УНІАН/Скакодуб Андрій

На Львівщині на дитячій турбазі "Карпати", яку орендували приватні табори, отруїлися 23 людини. Це діти віком від 10 до 16 років. Їх госпіталізували з симптомами гострої кишкової інфекції. Триває епідрозслідування.

Як повідомив Суспільному начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області Дмитро Сидор, випадок трапився у селі Кам'янка Стрийського району, на вулиці Кам'янецькій, 11, на турбазі "Карпати".

За даними Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, за медичною допомогою звернулися 23 дитини, які там відпочивали. У них були скарги на загальну слабкість, підвищення температури тіла, біль у животі, нудоту та блювоту. Хворих госпіталізували. Наразі вони перебувають у середньому стані важкості.

Фахівці Львівського обласного центру контролю і профілактики хвороб МОЗ України та ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області розпочали епідрозслідування.

"Були відібрані проби води, харчових продуктів, було проведене обстеження персоналу на можливе бактеріоносійство, були проведені обстеження приміщень, харчоблоку, кімнат відпочинку, кімнат, де перебувають діти, на дотримання вимог санітарного законодавства. Попередні результати ми отримаємо, коли нам з лабораторії нададуть результати досліджень", — каже Дмитро Сидор.

Як повідомили у Львівській обласній раді, комунальну туристичну базу орендували для проведення приватних таборів.

"На туристичній базі "Карпати" розміщено приватні табори "Forest Land" та "Гірські пригоди", організатором яких є благодійний фонд Начального Пластуна Любомира Романкова. Відповідно до договору від 11.06.2024 р. № 30/05П "Про співпрацю з надання послуг тимчасового розміщування на туристичній базі "Карпати", відповідальність за життя і здоров’я дітей та медичне обслуговування несе замовник послуг з тимчасового розміщення", — зазначає дирекція КЗ ЛОР "Львівський обласний центр краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді".

Фотокопії усіх документів оренди приміщень туристичної бази оприлюднили на сторінці Львівського обласного центру краєзнавства, екскурсій і туризму.

На початок