У Львові є близько 200 вакансій для водіїв громадського транспорту — Львівська міська рада

У Львові є близько 200 вакансій для водіїв громадського транспорту — Львівська міська рада

Автобус №45
Автобус №45. Пресслужба Львівської міської ради/Роман Балук

На комунальних підприємствах Львова є близько 200 вакансій для водіїв громадського транспорту. Це 50 вакансій для водіїв тролейбусів, 40 — для водіїв трамваїв і 100-120 – для водіїв автобусів.

Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

"Брак водіїв громадського транспорту – це проблема, яка є загалом в Україні, десь більше, десь менше, але їх не вистачає. Що стосується нашого комунального АТП-1, то, після запуску е-квитка, підприємству вдалося додатково залучити понад 50 водіїв. Це дозволило збільшити випуски транспорту на 10%. Щоб і надалі підсилювати роботу комунальних маршрутів, необхідно працевлаштувати ще орієнтовно 100-120 водіїв", — каже директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР Олег Забарило.

За його словами, з електротранспортом наразі ситуація складніша:

"Що стосується електротранспорту, то тут ситуація ще гірша. І водії, і персонал Львівелектротрансу активно отримують повістки, близько 25 працівників служать у ЗСУ. На сьогодні сукупно підприємству бракує 90 водіїв. І це може негативно впливати на випуски електротранспорту на лінії".

Для того, щоби стати водієм тролейбуса чи трамвая, треба пройти тримісячне навчання у "Школі водіїв" ЛКП "Львівелектротранс". Олег Забарило додав, що групи студентів невеликі, тому підприємство не завжди встигає підготувати потрібну кількість працівників.

Також, за словами посадовця, проблему нестачі водіїв частково вирішить працевлаштування жінок:

"Зараз працюємо над тим, щоб посилити роботу, співпрацюємо з навчальними закладами. А також над тим – щоб працевлаштовувати і водіїв-жінок. У майбутньому це хоча б частково дозволило нам вирішити проблему з нестачею водіїв".

Деталі щодо вакансій водіїв громадського транспорту можна дізнатися за номерами телефонів:

  • ЛК АТП-1: +380676727066;
  • ЛКП "Львівелектротранс": +380674292196.

На початок