Недотримання графіків та брак транспорту. Львівських перевізників оштрафували на майже 750 тисяч

Недотримання графіків та брак транспорту. Львівських перевізників оштрафували на майже 750 тисяч

Маршрутка у Львові
Маршрутка у Львові. Пресслужба Львівської міської ради/Роман Балук

Від початку 2024 року в Львові перевізникам виписали 440 штрафів на загальну суму 748 тисяч гривень. Серед основних порушень — недотримання графіків руху та недостатня кількість транспорту на маршрутах.

Як повідомили у пресслужбі Львівської міської ради, найбільше штрафів виписали автопідприємству "Фіакр-Львів". Перевізник має сплатити 345,1 тис. грн.

"Найчастіше порушення фіксували на автобусних маршрутах №13, 17 та 43. Зокрема, йшлося про відсутність відповідної кількості транспорту на лініях у вихідні дні", – зазначили в міському управлінні транспорту.

Ще 117 штрафів виписали перевізнику АТП-14630. Підприємство має сплатити до бюджету Львова 198,9 тис. грн. Разом з тим автотранспортне підприємство "Міра і К" отримало 102 штрафи на загальну суму 173,4 тис. грн.

"При цьому відзначаємо, що впродовж останнього місяця ці перевізники також покращили роботу деяких автобусних маршрутів. Зокрема, збільшено кількість транспорту на маршрутах № 11, 21, 23 та 27", – додали в управлінні.

Найменше порушень було зафіксовано у роботі перевізників "Успіх-БМ" та АТП-1. Вони отримали 4 та 14 штрафів відповідно.

Минулоріч у Львові за недотримання умов договорів перевізникам виписали 819 штрафів. Загальна сума склала майже 1,4 млн грн.

Автор: Володимир Піняжко

На початок