До Львівської інфекційної лікарні госпіталізували подружжя з підозрою на ботулізм

До Львівської інфекційної лікарні госпіталізували подружжя з підозрою на ботулізм

Львівська обласна інфекційна клінічна лікарня
Львівська обласна інфекційна клінічна лікарня. Фото: Facebook/Львівська обласна інфекційна клінічна лікарня

Подружжя з Дрогобиччини госпіталізували до Львівської обласної інфекційної лікарні з підозрою на ботулізм.

Як повідомили у Львівському обласному центрі контролю та профілактики хвороб, 33-річний чоловік та 34-річна дружина з Дрогобиччини ще 27-го травня з’їли м'ясну консерву власного приготування.

Вже наступного дня у жінки почало боліти горло. Але вона вирішила, що застудилася. На сьому добу хворі звернулися по медичну допомогу: спершу – до місцевої амбулаторії, згодом – до однієї з районних лікарень Дрогобиччини. Скаржилися на порушення зору, сухість в роті, розлади ковтання, інші прояви харчової токсикоінфекції.

За словами лікарів, стан у пацієнтів середньої важкості. Їм надається спеціалізована медична допомога.

За словами завідувачки відділу моніторингу та реагування на небезпеки Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб Ірини Куліш, цьогоріч — це вже третій випадок ботулізму в області.

"У січні з ботулізмом до лікарні потрапили двоє мешканців Золочівського району: 80-річний батько і його 44-річна донька. Обоє їли тушкованку з яловичини власного приготування. У квітні до реанімації із захворюванням потрапила 52-річна мешканка Самбірщини. І це вже третій випадок. Натомість минулого року зафіксовано тільки один випадок ботулізму", – каже Ірина Куліш.

За її словами, ботулізм – це гостра інфекційна хвороба. Якщо вчасно не звернутися за допомогою, захворювання може призвести до смерті.

Основними симптомами ботулізму є порушення зору, відчуття "сітки" перед очима, відчуття сухості в роті, розлад мовлення, ковтання.

Збудник ботулізму найчастіше міститься в домашніх консервах (м’ясних, рибних, грибних та овочевих), а також може міститися у в’яленій рибі.

На початок