"У місті не було дріжджів": мешканка Каховки вивезла закваску для хліба з окупації до Львова

"У місті не було дріжджів": мешканка Каховки вивезла закваску для хліба з окупації до Львова

Пекарка з Херсонщини Катерина Калюжна виїжджала з окупації разом з хлібною закваскою. Каже, хвилювалась, аби вона не зіпсувалася та щоб її не відібрали на блокпостах. У Львові жінка разом зі своєю приятелькою продовжила займатися справою та випікає крафтовий хліб.

Більше про це дізнавалося Суспільне.

Катерина Калюжна – переселенка з Каховки. Розповідає, що захопилася пекарством ще у 2008 році. Тоді почала вивчати, як робити домашню закваску за родинним рецептом.

"Баба пекла великі паски, такі південні довгі в печах – в кабицях. А моя двоюрідна баба пекла великі паляниці. Усе це робилося на заквасках. І це були надзвичайні спогади дитинства. І я з’єднала сучасні технології, якісь дослідження з тими старими традиційними методами", — пригадує жінка.

Переселенка з Каховки Катерина Калюжна
Переселенка з Каховки Катерина Калюжна. Суспільне Львів/Ольга Іващук

Домашній хліб, каже Катерина, вона продовжувала випікати у місцевій пекарні навіть під час російської окупації.

"Коли почалася окупація, ця закваска, на той момент їй було чотири роки, вона себе дуже добре проявила, бо в місті не було дріжджів. Ну от зникло все! Війна! Усе зникає. Місто в оточенні. Не завозиться борошно, не завозяться дріжджі, немає нічого. І люди шоковані, бо треба годувати дітей, треба виживати. І я почала робити великі полумиски такі, носити двічі на день протягом двох тижнів з цією опарою", — говорить Катерина Калюжна.

Мешканка Каховки розповідає, що їй вдалося вивезти свою закваску з окупації. Перший буханець, який спекла на ній, назвала "хліб у вигнанні".

"Закваска, яку я привезла з Каховки, пережила і окупацію. Вона зараз в процесі росту. Вона дуже стабільна, ми її дуже цінуємо, вона багато пережила і вона дає дуже багато радості нам", — каже жінка.

Закваска, яку жінка вивезла з окупації
Закваска, яку жінка вивезла з окупації. Суспільне Львів/Ольга Іващук

Катерина разом зі своєю приятелькою Василиною разом займаються пекарством у Львові. У пекарні виготовляють 30 видів хліба, зокрема із різноманітними додатками: насінням, в’яленими томатами, журавлиною.

"Акцент ми робимо на цільнозернові хліби. Багато використовуємо цільнозернового борошна пшеничного, цільнозернове житнє борошно, вищий сорт, звісно. Використовуємо також безглютенові борошна в меншій кількості, але є попит, тому ми це використовуємо. Якщо заклади, там кафе у нас замовляють, то це може бути вже такий світліший хліб з додаванням насіння. Такий дуже полюбляють", — додає власниця пекарні Василина Веселовська.

Василина Веселовська та Катерина Калюжна показують свіжий хліб
Василина Веселовська та Катерина Калюжна показують свіжий хліб. Суспільне Львів/Ольга Іващук

Свою продукцію пекарки продають на Львівському фермерському ярмарку. А ще – проводять майстеркласи з випікання хліба для всіх охочих.

Хліб з пекарні
Хліб з пекарні. Суспільне Львів/Ольга Іващук

На початок