У Львові на вулиці Любінській облаштують смугу для громадського транспорту

У Львові на вулиці Любінській облаштують смугу для громадського транспорту

Маршрутка у Львові
Маршрутка у Львові. Пресслужба Львівської міської ради/Роман Балук

У Львові на вулиці Любінській, на з'їзді з шляхопроводу і до перехрестя з вулицею Окружною, облаштують смугу для громадського транспорту. Таке рішення погодила міська комісія з безпеки дорожнього руху.

Як повідомляють у пресслужбі Львівської міської ради, йдеться про третю додаткову смугу в напрямку центру міста. Вона розділятиме транспортні потоки ще до виїзду на перехрестя з вулицею Окружною, де вже є виокремлена смуга для громадського транспорту.

"На вул. Окружній — односторонній рух, одна смуга призначена для громадського транспорту, друга – для приватного. Зараз водії, які їдуть по лівій смузі вул. Любінської в напрямі центру, на перехресті впираються в автобусну смугу. І відповідно змушені перелаштовуватися. Аби цього уникнути, тепер початок смуги для громадського транспорту буде ще на вул. Любінській. Вже там транспортні потоки розділяться і рух на перехресті буде впорядкованіший", — каже заступник керівника управління безпеки та вуличної інфраструктури мерії Павло Сирватка.

Місце, де планують облаштувати смугу для громадського транспорту
Місце, де планують облаштувати смугу для громадського транспорту. Пресслужба Львівської міської ради

В управлінні зазначають, що це дозволить зменшити кількість дорожніх конфліктів та покращить рух і громадського, і приватного транспорту. Облаштувати смугу планують до кінця липня.

На початок