У Львові є інтерактивна карта закладів з генераторами

У Львові є інтерактивна карта закладів з генераторами

Інтерактивна карта львівських закладів, де є струм
Інтерактивна карта львівських закладів, де є струм. Скріншот карти "Stroom Map Lviv" в "Google Maps"

У Львові є інтерактивна карта закладів, які мають генератори на випадок відключень електроенергії. Там можна зарядити гаджети, якщо вдома чи в офісі немає світла.

Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Інтерактивну карту створили ще в листопаді 2022 року під час відключень електроенергії через масовані обстріли енергосистеми України.

"У цій карті є кафе, ресторани й коворкінги, які мають генератор чи укриття (або ж усе разом), щоб ви знали куди піти працювати/заряджатися, якщо ваш дім чи офіс сьогодні без електрики. Хочемо, щоб всі львів'яни знали, де шукати струм", – розповідають розробники мапи з агентства "Stroom Digital".

Як повідомили у пресслужбі "Львівобленерго", сьогодні, 22 травня, графіки погодинних відключень діятимуть з 19:00 до 24:00.

"Головна причина застосування заходів обмеження – наслідки ракетних ударів ворога по українських електростанціях. З 22 березня по 8 травня росіяни п’ять разів цілеспрямовано атакували всі великі теплові та гідроелектростанції. Через значні пошкодження вони не можуть виробляти стільки ж електроенергії, як до початку атак", — йдеться у повідомленні.

Детальнішу інформацію про групу відключень можна дізнатися на сайті "Львівобленерго" у розділі "Чому немає світла" та чатботах підприємства у "Viber" та "Telegram"

На початок