У львівському храмі презентують писанки, які створили військові на Бахмутському напрямку

У львівському храмі презентують писанки, які створили військові на Бахмутському напрямку

Військові 80 бригади створюють писанки
Військові 80 бригади створюють писанки. Фото надали військові 80 окремої десантно-штурмової Галицької бригади

Сьогодні, 4 травня, у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла відбудеться благодійна акція "Писанка з-під Бахмута". Львів'яни зможуть прийти на виставку писанок, які створили воїни 80 окремої десантно-штурмової Галицької бригади на передовій. А охочі — придбати писанки за добровільну пожертву. Ці гроші скерують на придбання техніки для евакуації поранених з поля бою.

Як повідомили на Інформаційному порталі капеланського служіння Львівської архиєпархії УГКЦ, великодні писанки творили воїни майже всіх підрозділів 80 окремої десантно-штурмової Галицької бригади. Десантники написали близько ста традиційних писанок, а також до сорока писанок із дерева.

"Виконуючи бойові завдання на Донбасі та стримуючи ворога під Бахмутом, вони знаходять час, щоб написати великодні писанки. Кожна писанка — індивідуальна, адже на них можна побачити: назви підрозділів, в яких проходять службу, озброєння та техніку, якою знищують орків, символи України, ЗСУ, ДШВ та бригади", — йдеться на сторінці бригади.

Писанки передали у Гарнізонний храм святих апостолів Петра і Павла. Сьогодні, 4 травня, їх зможуть побачити львів'яни на виставці "Писанка з-під Бахмута". За добровільні пожертви охочі зможуть придбати писанки.

Капелан 80 окремої десантно-штурмової Галицької бригади, отець Іван Гальо розповів, що метою акції є допомогти військовослужбовцям бригади зібрати гроші на квадроцикл або багі для евакуації важкопоранених з поля бою. За його словами, така техніка є зручною у використанні на фронті, адже не є такою прицільною для ворога.

"Можливо, що ці писанки виглядають не настільки професійними, адже їх творили мужні чоловічі руки, які звикли більше ремонтувати автомобілі чи копати окопи. Однак, саме вони передають дух фронту. Христос переміг смерть і дарував життя. Тому найважливіше у нашій акції – врятувати життя на фронті, де дорога кожна хвилина. Сьогодні звертаюся до людей доброї волі з проханням допомогти військовослужбовцям нашої бригади", – каже отець Іван Гальо.

Виставку відкриють о 15:00.

На початок