Забезпечує хлібом 13 сіл. На Львівщині ветеран відновив роботу пекарні в гірському селі

Забезпечує хлібом 13 сіл. На Львівщині ветеран відновив роботу пекарні в гірському селі

Ветеран ЗСУ Володимир Періг після поранення відновив роботу власної пекарні у прикордонному селі Боберка, що на Самбірщині. Шість днів на тиждень там випікають до 500 буханок хліба, батонів та булочок. Пекарня забезпечує хлібом 13 гірських сіл. Для розвитку бізнесу ветеран отримав гранти.

Більше про роботу пекарні дізнавалося Суспільне.

Водій Василь доставляє хліб у 13 віддалених гірських сіл. Чоловік регулярно долає десятки кілометрів ґрунтової дороги.

"Весною, восени в нас тут просто капець, взимку теж нереально проїхати. Дорога дуже погана. Зранку боксував. Як буде дощ, завтра можу і не доїхати", — каже водій.

Водій розвозить хліб мешканцям гірських сіл
Люди купують хліб. Суспільне Львів/Ольга Дейнека

Свіжоспечений хліб чоловік розвозить гірськими селами шість днів на тиждень.

"Чекаємо, щоб привезли. Не можемо без хліба. Водій сигналить, там чути сигнал і ми вже так сходимося по дорозі", — говорить місцева жителька Марія Федаш.

Мешканці чекають на машину з хлібом.
Жителі села чекають на машину з хлібом. Суспільне Львів/Ольга Дейнека

"Файний хліб, ми дуже раді, що маємо свою пекарню, що нам привезуть і де треба нам ще й стануть. Я баба не годна, мушу собі от так купити на дорозі. Магазин далеко він нас, один аж там на горі, а інший аж там, де школа", — говорить мешканка села Марія Славич.

Марія Славич купила сухарі
Марія Славич купила сухарі. Суспільне Львів/Ольга Дейнека

Випікають хліб у місцевій пекарні у гірському прикордонному селі Боберка. Пекарню відкрив ветеран АТО Володимир Періг. З початком повномасштабного вторгнення у лютому 2022 року чоловік знову пішов боронити країну. Отримав поранення, пів року був у шпиталі і отримав інвалідність. Коли демобілізувався, вирішив відновити роботу пекарні.

"Ми кожного дня печемо булочки, хліб різний – сірий квадратний, сірий овальний, білий квадратний, білий овальний, печемо ще бородинський маленький і бородинський великий, також і "зебру" печемо – то є сірий з білим. За день виходить і 400, і 500, і 600 – по-різному", — розповідає працівниця пекарні Марія.

Працівниці пекарні виготовляють здобу з повидлом
Працівниці пекарні виготовляють здобу з повидлом. Суспільне Львів/Ольга Дейнека

Для розвитку бізнесу чоловік отримав кілька грантів, зокрема від Центру зайнятості, допомогу від обласної адміністрації та єврогрант. Завдяки цьому повністю оновив обладнання.

"Все-все повністю обновив і тепер я не переживаю. Бо то на старих совдепівських пічках там проблемно було пекти. Там воно не допекло, пересувай. В дівчат руки були обпечені", — говорить власник пекарні Володимир Періг.

Власник пекарні Володимир Періг
Власник пекарні Володимир Періг. Суспільне Львів/Ольга Дейнека

І додає, його роботі з доставки хліба значно би допоміг ремонт дороги.

"Кожного дня возимо хліб і кожного дня ремонтуємо машину. Кожного разу треба купувати запчастини і це ж за це треба платити. Тут вигода мінімальна. Що по рівній дорозі машинка котиться, а що по ямах, ще й інколи трактором треба тягнути", — зазначає ветеран.

Ґрунтова дорога, якою щодня возять хліб
Ґрунтова дорога, якою щодня возять хліб. Суспільне Львів/Ольга Дейнека

Для безвідходного виробництва Володимир купив свиней породи угорська пухова мангалиця. Вони їдять хліб і тісто, яке залишається.

На початок