Власників карток "ЛеоКарт", які оновили дані протягом 18-28 березня, просять подати їх повторно

Власників карток "ЛеоКарт", які оновили дані протягом 18-28 березня, просять подати їх повторно

Валідація картки "ЛеоКарт"
Валідація картки "ЛеоКарт". Пресслужба Львівської міської ради

Після хакерської атаки на "ЛеоКарт", зафіксованої в ніч на 29 березня, перевірили та відновили майже 250 тисяч пільгових профілів. Під час виконання робіт працівники ЛКП "Львівавтодор" з'ясували, що дані про оновлення пільгових профілів із 18 до 28 березня не збереглися.

Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

"Під час виконання робіт підрядник зауважив, що частина профілів потребують оновлення даних. Тож, аби запобігти блокуванню карток, пільговикам, які надавали документи для продовження терміну дії профілів впродовж 18-28 березня, необхідно подати їх повторно", — повідомили в ЛКП "Львівавтодор".

У комунальному підприємстві повідомляють, що власникам пільгових карток, які оновили інформацію протягом 18-29 березня, потрібно зареєструвати її ще раз, адже дані не збереглися в системі:

"Пільговикам, які надавали для продовження терміну дії профілю транспортної картки актуальний пільговий документ в період 18 – 28 березня, необхідно це зробити знову, тому що дані в системі не збереглися і термін дії картки не продовжено. Відповідно – картка блокуватиметься при спробі завалідувати проїзд".

Подати інформацію повторно можна двома способами:

  • онлайн через Портал мешканця (інструкція);
  • записатися в один із пунктів прийому документів (номер телефону гарячої лінії ЛКП "Львівавтодор": 0800 303 007).

На початок