Прокуратура розпочала розслідування: що відомо про атаку по Львівщині 11 квітня

Прокуратура розпочала розслідування: що відомо про атаку по Львівщині 11 квітня

Обстріл Львівщини 11 квітня 2024
Вирва на території одного із об’єктів критичної інфраструктури, куди цілилася армія РФ, Львівщина, 11 квітня 2024. Львівська обласна прокуратура

11 квітня армія РФ ракетами різних типів та ударними БпЛА атакували два об’єкти критичної інфраструктури на Львівщині. За процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури розпочато досудові розслідування за фактами порушення законів та звичаїв війни.

Про це повідомили в Офісі Генерального прокурора.

"Прокурори та слідчі поліції вживають всіх належних заходів для документування воєнних злочинів, вчинених представниками ЗС РФ", – мовиться у повідомленні.

Вранці, 11 квітня, росіяни завдали ударів по двох об’єктах критичної енергетичної інфраструктури Львівщини. За даними начальника Львівської ОВА Максима Козицького, йдеться про обʼєкт газорозподільчої інфраструктури у Стрийському районі та електропідстанцію – у Червоноградському.

На місцях зайнялися пожежі. Рятувальники їх оперативно загасили. Жертв та постраждалих внаслідок атаки немає. Усі системи життєзабезпечення Львівської області працюють у штатному режимі.

Як повідомив міністр енергетики Герман Галущенко, уночі 11 квітня армія РФ атакувала енергетичну інфраструктуру у Харківській, Запорізькій, Львівській, Київській областях.

На початок