У Львові 1 квітня попрощаються із захисником Віталієм Мусурівським

У Львові 1 квітня попрощаються із захисником Віталієм Мусурівським

Військовий Віталій Мусурівський
Військовий Віталій Мусурівський. Пресслужба Львівської міської ради

Сьогодні, 1 квітня, у Львові відбудеться прощання із 33-річним військовим Віталієм Мусурівським. У нього залишились син та наречена.

Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Віталій Мусурівський — уродженець села Недобоївці Чернівецької області. Після завершення навчання чоловік проходив військову службу в лавах ЗСУ. Повернувшись, працював у рідному селі, у той же час доглядав за батьками.

Із початком повномасштабного вторгнення РФ Віталій став на захист країни. Захисник воював у лавах 10 окремої гірсько-штурмової бригади "Едельвейс" оперативного командування "Захід". Попри поранення після реабілітації одразу повернувся на фронт до побратимів. Проходив військовий вишкіл за кордоном та здобув звання "молодший сержант".

Наприкінці 2023 року рідні втратили зв’язок із Віталієм Мусурівським. Його тіло вдалося знайти тільки після чотирьох місяців пошуків. У воїна залишилися двоє братів з родинами, син та наречена.

Чин похорону захисника розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі, за пів години відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїна на Личаківському кладовищі.

На початок