Екскерівник Львівського обласного ТЦК склав повноваження депутата облради

Екскерівник Львівського обласного ТЦК склав повноваження депутата облради

Екскерівник Львівського обласного ТЦК склав повноваження депутата облради
Олександр Тіщенко. Facebook/Олександр Тіщенко

Депутат Львівської обласної ради та колишній очільник Львівського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександр Тіщенко написав заяву про дострокове припинення повноважень депутата від "Слуги народу".

Згідно з проєктом рішення, яке оприлюднено на сайті Львівської обласної ради, заяву він написав 16 лютого.

Очікується, що депутати розглянуть це питання 27 лютого під час засідання сесії Львівської обласної ради.

Керівник проєктів у сфері виборів та місцевого самоврядування Громадянської мережі Опора Тарас Радь у коментарі Суспільному пояснив, що після того, як обласні обранці ухвалять рішення про припинення повноваження депутата Олександра Тіщенка, секретаріат ради повинен скерувати листа до Львівської обласної територіальної виборчої комісії.

"Обласна виборча комісія запланувала своє засідання на 29 лютого. Проте, з досвіду, можу сказати, що навряд чи на цьому засіданні вже будуть розглядати надання депутатських повноважень наступному за списком кандидату в депутати. Скоріш за все цей процес затягнеться на місяці", — каже Тарас Радь.

Олександр Тіщенко працював на посаді очільника Львівського обласного ТЦК та СП з 2017 до 2020 року. У 2020 році його обрано депутатом Львівської обласної ради від партії Слуга народу.

Після повномасштабного вторгнення він повернувся на роботу у ТЦК та СП, де знов став головним військкомом області. У серпні 2023 році, на хвилі звільнень усіх очільників ТЦК, він написав рапорт на звільнення та почав займатися волонтерством.

На початок