У Львові містяни вимагають зберегти автентичну бруківку на вулиці Бандери

У Львові містяни вимагають зберегти автентичну бруківку на вулиці Бандери

У Львові містяни вимагають зберегти автентичну бруківку на вулиці Бандери
. Суспільне Львів

На вулиці Бандери відбулися збори мешканців. Там зібралось близько 30 людей. Вони збирали підписи за збереження автентичної бруківки під час реконстукції цієї дороги.

Люди підготували звернення до Львівської міської ради щодо реконструкції вулиці. У ньому, зокрема, вимагають зберегти автентичну бруківку та зберегти дерева на вулиці, а також облаштувати 4 смуги для руху транспорту.

"Справа йде про бруківку, яка має свою цінність для вигляду міста і вона дуже гарно гармоніює з будинками, які тут збудовані. І її не можна міняти на всякі асфальти і велодоріжечки", — каже місцевий мешканець Орест Сторожинський.

Дискусії стосовно того, як має виглядати вулиця Бандери, тривають кілька років. Суперечки точаться щодо кількості смуг (дві чи чотири) та матеріалу дорожнього покриття (асфальт чи бруківка).

Читайте також: У центрі Львова автомобілі об'їжджали затори нещодавно відремонтованим сквером.

Реконструкція вулиці Бандери почалася вчора, 28 вересня. Там мають облаштувати дві смуги для руху транспорту, дві велодоріжки та майже сто паркомісць. Стосовно дорожнього покриття, то там має бути і асфальт, і плитка, яку називають "римський камінь", і бруківка. Остання має бути у просторі між коліями і в слотах для паркування. Загальна вартість ремонту майже 210 мільйонів гривень. Роботи триватимуть до червня наступного року.

Що відомо

  • 28 вересня у Львові на ремонт закрили вулицю Бандери, яка сполучає залізничний вокзал із центром міста.
  • Ремонтуватимуть її у декілька етапів. Як повідомили у пресслужбі мерії – загалом відремонтують понад один кілометр цієї вулиці.
  • Ремонт вулиці коштуватиме майже 209,5 мільйонів гривень. Перший етап робіт мають закінчити до кінця 2020 року.
На початок