Благодійна вечірка студентів УКУ в львівському Будинку вчених: що відомо

Благодійна вечірка студентів УКУ в львівському Будинку вчених: що відомо

Благодійна вечірка студентів УКУ в львівському Будинку вчених: що відомо
. Скріншот з відео на Telegram-каналі Ігоря Мосійчука

У суботу, 29 квітня, студенти Українського католицького університету в Львові влаштували благодійну вечірку в Будинку вчених. Відео з події опублікував на Telegram-каналі екснардеп Ігор Мосійчук. Думки щодо доцільності таких заходів під час війни у користувачів соцмереж розділилися.

Ігор Мосійчук опублікував відео з вечірки з підписом: "У Львові молодь проводить вечірки з танцями. Студенти Українського католицького університету влаштували дискотеку. Як це все розуміти? Війна скінчилася?" На кадрах видно, що захід відбувається у Будинку вчених.

Директор Будинку вчених Василь Мастикаш підтвердив, що така вечірка дійсно проходила. Її проводили в суботу студенти з УКУ. Захід був благодійним. На ньому студенти католицького університету збирали гроші для ЗСУ.

"До мене звернувся голова громадської організації УКУ Іван Шевчик щодо проведення благодійного вечора для збору коштів для Збройних сил України. Ту вечірку вирішили організувати в стилі "Hollywood". Ну молодь є молодь, без музики, без того не обходиться, відповідно вони її провели в суботу. Якби ми відмовилися, то нас могли б звинуватити в тому, що приміщення, яке існує для людей, не віддали і якби не взяли участь у допомозі ЗСУ. Я вважаю, нічого такого не сталося, що діти провели захід і зібрали гроші, тим більше студенти — серйозна публіка, Український католицький університет", — каже Василь Мастикаш.

Голова студентської організації УКУ "Кавалєрка" Іван Шевчик від відеокоментарів відмовився. Телефоном сказав, що свою позицію організація написала в Інстаграмі. Там опублікували такий пост:

"Наша команда щиро просить вибачення. Ми не врахували, що напередодні була оголошена жалоба за загиблими в Умані. Ми усвідомлюємо, що цей формат в цих обставинах був не на часі. Ми безмежно вдячні нашим захисникам і захисницям та активно підтверджуємо нашу вдячність діями. За весь час повномасштабної війни як студентська організація своїми подіями зібрали на потреби ЗСУ 227 000 гривень, які передали на потреби 80, 205 та 103 бригад".

За словами Івана Шевчика, завдяки цій події зібрали 29 тисяч гривень для ЗСУ.

Читайте також

Блогер з Чернівців, який влаштував вечірку у День пам'яті жертв Голодоморів, сплатить штраф

На початок