У Львівській філармонії записали саундтрек до фільму про українських дітей

У Львівській філармонії записали саундтрек до фільму про українських дітей

У Львівській філармонії записали саундтрек до фільму про українських дітей
. Фото: Суспільне Львів

Голівудський режисер Прітан Емброс приїхав до України, щоб зняти фільм про дітей, які втратили сім’ю і дім під час повномасштабної війни. Стрічка називається "Чи зможу я повернутись додому?" Саундтрек до фільму написав композитор Андрій Яцків. Записували твір разом з оркестром філармонії та хоровою капелою "Трембіта".

Режисер Прітан Емброс звернувся до музикантів оркестру філармонії перед записом саундтреку до фільму.

"Музику для всього фільму написав володар двох "Оскарів" Еєр Рахман. Цей голлівудський композитор є генієм, який пише різного типу музику. Він виграв два "Оскари", "Ґреммі", "Золотий глобус". Пісня, яку ми сьогодні записуємо, є композицією для фільму. Я написав її разом з Андрієм Яцковим. Звісно, я не говорю українською, але дав йому ідею, що я хочу почути: маленька дівчинка, старший хлопчик і хор, який символізуватиме цілий Всесвіт і Андрій реалізував це", — розповідає режисер Прітан Емброс.

У філармонії записали саундтрек до фільму про українських дітей
Фото: Суспільне Львів

Андрій Яцків — керівник академічного ансамблю "Високий Замок". А ще він диригент, аранжувальник та продюсер. У 2020 році чоловік отримав премію "Ґреммі" за продюсерство до фінального саундтреку серіалу "Чорнобиль". Пісню для фільму "Чи зможу я повернутись додому?" Андрій написав за три тижні.

"Робота була цікава і, звичайно, непроста, бо так згустити емоцію в три хвилини було непросто, але мені здається, що все вдалося", — говорить композитор.

У філармонії записали саундтрек до фільму про українських дітей
Фото: Суспільне Львів

Для зйомок фільму режисер відвідав Львів, Вінницю, Бородянку, Гостомель, Київ, Чернігів та планує відвідати Одесу.

"Ми записуємо інтерв’ю дітей, стежимо за історіями 12 українських дітей, які втратили дім, сім’ю, батьків. Знаєте, я дуже емоційна людина. Я можу зняти фільм, але складно дати раду емоціям. Словом, емоційно я ніколи не буду готовим до цього фільму і вражає кожна дитина", — каже Прітан Емброс

Режисер почав знімати фільм у 2022 році. За його словами, у такий спосіб чоловік хоче допомогти Україні. Фільм планує презентувати на Венеційському кінофестивалі.

Читайте також

У Львівській філармонії зіграють мелодії з “Гаррі Поттера” та "Зоряних війн"

"Одна з найголовніших наших мрій здійснилася". Інтерв'ю з гендиректором Львівської філармонії

На початок