У Львівській філармонії зіграють мелодії з “Гаррі Поттера” та "Зоряних війн"

У Львівській філармонії зіграють мелодії з “Гаррі Поттера” та "Зоряних війн"

У Львівській філармонії зіграють мелодії з “Гаррі Поттера” та "Зоряних війн"
Суспільне Львів

Академічний симфонічний оркестр "INSO-Львів" готує програму із музикою з фільмів. Оркестр та диригент незабаром вирушать у гастрольне турне Нідерландами із музикою з “Гаррі Поттера” та "Зоряних війн" та перед цим вони виступатимуть у Львівській філармонії. Про це Суспільному розповів концертмейстер оркестру "INSO-Львів" Євген Крук.

Автор проєкту та диригент — Раймонд Янсен з Нідерландів.

"Він з радістю приїхав до України і коли він став перед оркестром, то сказав, що ми всі —європейці. Каже: "Дякуємо вам за те, що ви дійсно своєю працею показуєте нам, що світ ще не зовсім поїхав з глузду і, що дійсно ви боретесь за свою свободу, і я впевнений, що ви переможете", — каже концертмейстер оркестру "INSO-Львів" Євген Крук.

У Львівській філармонії зіграють мелодії з “Гаррі Поттера” та "Зоряних воєн"
Суспільне Львів

За словами Євгена Крука, більшість музичних творів написав Джон Вільямс.

"Всі ми знаємо його, можливо навіть не здогадуючись, що це саме його музика. Для нас програма є трошки новою, деякі твори повторюємо, але це завжди дуже цікаво. Люди в переважній більшості не задумуються, що робить насправді фільм настільки цікавим, настільки захопливим, це саме музика", — каже Євген Крук.

У п’ятницю, 25 листопада, оркестр гратиме музику із фільму "Зоряні війни". У неділю лунатимуть саундтреки із фільму про Гаррі Поттера.

Читайте також

На музичному концерті у Львові зібрали гроші для Ізюмської бібліотеки на Харківщині

Концерти у темряві та збори для військових: як працюють львівські заклади культури під час воєнного стану

На початок