Президентка Європарламенту Роберта Мецола у Львові вшанувала пам'ять загиблих захисників

Президентка Європарламенту Роберта Мецола у Львові вшанувала пам'ять загиблих захисників

Президентка Європарламенту Роберта Мецола у Львові вшанувала пам'ять загиблих захисників
. Фото опублікував: Руслан Стефанчук

У Львові із робочим візитом сьогодні, 4 березня, перебуває Президентка Європарламенту Роберта Мецола. Вона разом із головою Верховної Ради України Русланом Стефанчуком вшанували пам'ять полеглих захисників на Личаківському кладовищі. Про це на Facebook-сторінці повідомив Руслан Стефанчук.

"Емоційний момент покладання квітів від імені народів Європи, аби пом'янути всіх полеглих, у тому числі Юрія Руфа, вбитого російськими снарядами 1 квітня. Особливо болісно, адже це був день, коли я вперше відвідала Україну. Вічна пам'ять Героям", — написала у Twitter Роберта Мецола.

Президентка Європарламенту Роберта Метсола у Львові вшанувала пам'ять загиблих захисників
Фото опублікував: Руслан Стефанчук

У межах робочого візиту у Львів Президентка Європарламенту Роберта Мецола також зустрілася із Президентом України Володимиром Зеленським.

Що відомо

  • 3 березня у Львів із робочим візитом приїхав президент України Володимир Зеленський. Він зустрівся у Львові з президентом Латвії Егілсом Левітсом. Очільники держав підписали декларацію, яка засвідчує підтримку Латвією європейської та євроатлантичної інтеграції України. А також обговорили спецтрибунал для Росії, заморожені активи російських громадян та зброю для перемоги України.
  • У Львові розпочалася кількаденна конференція United for Justice. Раніше генпрокурор України Андрій Костін назвав подію "юридичним Рамштайном". У перший день на конференції вже виступив сам Володимир Зеленський.
  • Також під час робочої поїздки на Львівщину президент Зеленський провів зустріч із генеральними прокурорами держав – партнерів України та міжнародних інституцій.
На початок