Продавав кекси біля храмів. 6-річний Павло зі Львова зібрав 12 тисяч для ЗСУ

Продавав кекси біля храмів. 6-річний Павло зі Львова зібрав 12 тисяч для ЗСУ

Продавав кекси біля храмів. 6-річний Павло зі Львова зібрав 12 тисяч для ЗСУ
. Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон

6-річний Павло разом з мамою щосуботи випікав кекси, щоб допомогти українським військовим. У неділю продавав їх біля храмів. Так йому вдалося назбирати 12 тисяч гривень, які волонтер передав благодійному фонду "Здійснити мрію". За них придбали стяги, які вже майорять у звільнених українських містах та селах. Про це повідомили на Facebook-сторінці Західного регіонального управління ДПСУ.

Батько хлопчика з перших днів повномасштабного вторгнення пішов захищати Україну. Тож Павло вирішив підтримати військових і разом з мамою почав волонтерити.

"Маленький волонтер продав близько двох сотень кексів. Не заважали хлопчику збирати кошти для військових ані спека, ані холод, ані планові відключення електроенергії. Зібрані кошти Павло передав Благодійному фонду "Здійснити мрію", чим вразив усіх волонтерів. Такий маленький хлопчик прийшов до них вперше", — йдеться у повідомленні.

Павло заробив 12 тисяч гривень
Павло заробив 12 тисяч гривень. Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон

Волонтери фонду у співпраці зі Львівським прикордонним загоном закупили синьо-жовті стяги для щойно звільнених територій.

"Ці державні прапори передано військовим у Луганську та Херсонську області, і вже майорять у звільнених від окупантів населених пунктах", — каже полковник Петро Жовнич.

6-річний волонтер отримав сувенір від прикордонників. Також його запросили на тренування львівського футбольного клубу.

Читайте також

Понад мільйон на потреби ЗСУ зібрав 8-річний волонтер із Львівщини Юрій Напора

"Армії може допомагати будь-хто". У Львові школяр готує та продає квас, аби допомогти ЗСУ

На початок