Львівські медики розповіли про стан 5-річної дівчинки із важкою пневмонією

Львівські медики розповіли про стан 5-річної дівчинки із важкою пневмонією

Львівські медики розповіли про стан 5-річної дівчинки із важкою пневмонією
. Фото: Суспільне Львів

5-річну пацієнтку Львівської лікарні "Охматдит" від’єднали від апарату штучної вентиляції легень. Про це повідомили на Facebook-сторінці медзакладу.

"Зранку екстубували дівчинку, вона може сама дихати, аналізи покращуються і ми сподіваємося на перемогу над COVID-19", – каже завідувачка відділенням реанімації та інтенсивної терапії Віра Приймакова.

Про те, що 5-річну дитину підключили до апарату ШВЛ повідомили 23 вересня. Через коронавірус легені дитини уражені на 80%.

Як повідомили лікарям батьки пацієнтки, спочатку дитина мала симптоми, характерні для застуди: кашель, нежить. За кілька днів її стан суттєво погіршився. У неділю, 19 вересня, батьки звернулися до лікарів.

Медики львівського "ОХМАТДИТу" діагностували у дівчинки двобічну пневмонію, сепсис, серцево-судинну та поліорганну недостатність.

Що відомо

  • На ранок 27 вересня на Львівщині зареєстрували 241 новий випадок інфікування коронавірусом. За добу 128 жителів Львівської області одужали, 13 людей померли.
  • 21 вересня Державна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій встановила "жовтий" епідеміологічний рівень по всій території України з 00:00 годин 23 вересня. Таке рішення було ухвалене через погіршення епідеміологічної ситуації в Україні: за останній тиждень кількість підтверджених нових випадків захворювання на COVID-19 зросла на 68%, а госпіталізацій — на 51%.

Читайте нас у Telegram: головні новини регіону

На початок