Жоден з померлих від Covid-19 на Львівщині не пройшов повний курс вакцинації — епідеміологиня

Жоден з померлих від Covid-19 на Львівщині не пройшов повний курс вакцинації — епідеміологиня

Жоден з померлих від Covid-19 на Львівщині не пройшов повний курс вакцинації — епідеміологиня
. ЛМР

На Львівщині за останні три тижні заповненість ліжкомісць хворими на коронавірус зросла з 4 % до 15%. Уникнути важкої форми захворювання можна за допомогою вакцинації. Про це під час брифінгу повідомила керівниця Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ Наталія Іванченко.

За словами Наталії Іванченко, двократна вакцинація захищає від усіх штамів коронавірусу, включаючи "Дельта".

"Щеплення захищає від летальних наслідків захворювання, важкого перебігу та перебування у відділеннях реанімаціях інтенсивної терапії. Станом на зараз на Львівщині у відділеннях інтенсивної терапії немає жодної людини, яка пройшла повний курс вакцинації, жоден з померлих від коронавірусу не був вакцинований проти "Сovid-19", — каже керівниця Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ

Загалом на Львівщині першу дозу щеплення від коронавірусу отримали 346 914 мешканців області, другу — 268 883 людини. Повністю вакцинувались 10,8% від населення Львівщини.

Цього тижня мешканці області можуть щепитися у 25 центрах вакцинації населення та 184 пунктах щеплення. Для цього потрібно записатись на щеплення через портал "Helsi" або звернувшись до сімейного лікаря.

Що відомо

  • На ранок 8 вересня на Львівщині зареєстрували 157 нових випадків інфікування коронавірусом.
  • На Львівщині зафіксували 24 випадки захворювання на коронавірус штаму "Дельта". Зразки ще 30 людей перевіряють у лабораторії. Про це під час брифінгу повідомила керівниця Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ Наталія Іванченко.
  • Заступник міністра охорони здоров'я, головний державний санітарний лікар Ігор Кузін заявив, що через погіршення ситуації з COVID-19 Україна перейде в "жовту" зону найближчим часом.

Читайте нас у Telegram: головні новини регіону

На початок