На Львівщині у 30 людей підозрюють коронавірус штаму "Дельта"

На Львівщині у 30 людей підозрюють коронавірус штаму "Дельта"

На Львівщині у 30 людей підозрюють коронавірус штаму "Дельта"
https://ukrreporter.com.ua

На Львівщині зафіксували 24 випадки захворювання на коронавірус штаму "Дельта". Зразки ще 30 людей перевіряють у лабораторії. Про це під час брифінгу повідомила керівниця Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ Наталія Іванченко.

Зразки направили у референс-лабораторію Центру громадського здоров'я МОЗ.

"Вчора ми відправили у Київ ще 30 зразків, які попередньо позитивні на "Дельта"-штам при тестуванні на Львівщині. Серед них — зразки двох дітей. Після перевірки у референс-лабораторії можуть надати остаточне підтвердження про інфікування цим штамом", — каже Наталія Іванченко.

За словами керівниці Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ, серед інфікованих були люди, які тривалий час не виїжджали за межі Львівщини. Це означає що хвороба поширюється в межах області.

Керівник Львівського обласного госпіталю ветеранів воєн та репресованих Максим Прикупенко каже, кількість інфікованих від початку вересня почала зростати.

"За останній тиждень ми відмічаємо стрімке зростання кількості госпіталізованих хворих. Лише за вчорашню добу в госпіталь поступило 24 пацієнти. До прикладу, минулого тижня поступало від 2-5 пацієнтів за день", — каже Максим Прикупенко.

Загалом за попередню добу із діагнозом COVID-19 у Львівській області госпіталізували 90 осіб. В реанімації перебуває 38 людей, з них на апаратах ШВЛ – 17. Відсоток заповненості ліжок становить 15%.

Що відомо

  • На ранок 6 вересня на Львівщині зареєстрували 56 нових випадків інфікування коронавірусом.
  • Заступник міністра охорони здоров'я, головний державний санітарний лікар Ігор Кузін заявив, що через погіршення ситуації з COVID-19 Україна перейде в "жовту" зону найближчим часом.

Читайте нас у Telegram: головні новини регіону

На початок