У Винниках поблизу Львова люди перекрили шинами в'їзд до госпіталю

У Винниках поблизу Львова люди перекрили шинами в'їзд до госпіталю

У Винниках поблизу Львова люди перекрили шинами в'їзд до госпіталю
. Суспільне Львів

У Винниках, що поблизу Львова, 19 лютого близько 14.00 люди перекрили в'їзд до місцевого госпіталю. Про це повідомила з місця події кореспондентка Суспільного Олена Данило.

Люди почали звозити до воріт медичного закладу шини. Як повідомила речниця патрульної поліції Катерина Рибій, на місці близько 700 людей.

Тим часом, на брифінгу в Львівській облдержадміністрації т.в.о. директора обласного департаменту охорони здоров’я Андрій Васько повідомив, що 19 лютого у Винниківському госпіталі відбулися симуляційні навчання для підготовки закладу як можливого об’єкта розміщення хворих на коронавірус. За його словами, таким чином було визначено, в які заклади можна перевести пацієнтів у разі потреби.

Васько підкреслив, що після проведення цих дій, отримавши доручення голови ЛОДА, навчання припинили, пацієнтів в інші стаціонари не переводитимуть.

Заступник голови ОДА Іван Собко зазначив, що Львівський аеропорт розглядають як один із тих, де може приземлитися борт із евакуйованими з Китаю. За словами чиновника, аеропорт до цього готовий. Але станом на 13:45 19 лютого немає остаточної інформації про те, що Львів прийматиме цей борт.

"Ми не маємо жодного розпорядчого документу, наказу центрального штабу чи доручення прем'єр-міністра з приводу забезпечення, поселення та розміщення 49 українців, які прибувають із Китаю, на території Львова чи Львівської області", - сказав чиновник.

Іван Собко повідомив також, що згідно з планом заходів окремі медичні установи переведені у стан так званої посиленої готовності. "Також було доручено внести дві медичні установи до переліку таких, на базі яких мають бути проведені симуляційні навчання для медперсоналу та інших підрозділів. Це – обласна інфекційна лікарня і Винниківський госпіталь", - додав він.

На початок