У Львові розпочали вакцинацію освітян

У Львові розпочали вакцинацію освітян

У Львові розпочали вакцинацію освітян
. Суспільне Львів

У Львові стартував черговий етап вакцинації. Від сьогодні щеплюються працівники комунальних підприємств, водії та освітяни. У "Львівській Політехніці" 12 квітня працює мобільна бригада.

За словами терапевтки Тетяни Батан, загалом у "Львівській Політехніці" мають вакцинувати 1500 людей. Серед тих, хто отримує першу дозу вакцини, викладач Юрій Кривенчук. Влітку він перехворів коронавірусом у важкій формі. Чоловік без вагань пішов вакцинуватись.

У Львові розпочали вакцинувати освітян та водіїв
У Львові розпочали вакцинувати освітян та водіїв. Суспільне Львів

"Спочатку піднялася температура і 7 днів мене протримали вдома, як пишуть протоколи, після того в мене була комп’ютерна томограма легень, і було досить велике ураження легень. Мене поклади в обласну інфекційну лікарню, і там лікували", — розповідає Юрій Кривенчук.

Після ін’єкції Юрій Кривенчук почувався добре.

У Львові розпочали вакцинувати освітян та водіїв
У Львові розпочали вакцинувати освітян та водіїв. Суспільне Львів

Медсестра Іванна Федоришин каже, після вакцинації потрібно 30 хвилин відпочити. А якщо людина почувається, як під час початку респіраторного захворювання, медсестра радить:

"Пити багато рідини, теплий час з лимоном, бажано, а на вечір, якщо до 38 піднімається температура її бажано не збивати. Після 38 збивати тим, чим завжди людина собі збиває, місце ін’єкції не мочити і протипоказаний алкоголь", — каже Іванна Федоришин.

Цього тижня у Львові вакцинуватимуть комунальників, освітян, водіїв, та тих, хто контактує з великою кількістю людей. Незабаром вакцинувати освітян будуть і в області.

Що відомо

  • За попередню добу в області провели 1318 досліджень на коронавірус, з них – 590 позитивних. Про це повідомляють у пресслужбі Львівської облдержадміністрації.
  • Від 25 березня на Львівщині встановили "червону" зону епіднебезпеки. На території області діють додаткові карантинні обмеження, на територіях загального користування потрібно бути у масці, а планові операції не будуть проводити.
  • МОЗ уточнило перелік місць для обов’язкового носіння масок у регіонах "червоної зони". Тепер на вулиці та в парках можна гуляти без маски.
  • У разі погіршення епідемічної ситуації у Львові обмежать авіа- та залізничне сполучення. Про це 5 квітня повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.
  • 8 квітня у Львові продовжили посилений карантин. Він триватиме щонайменше до 19 квітня.
На початок