Уряд дозволив гуляти в парках та на вулиці без маски

Уряд дозволив гуляти в парках та на вулиці без маски

Уряд дозволив гуляти в парках та на вулиці без маски
. УНІАН

Міністерство охорони здоров'я уточнило перелік місць для обов’язкового носіння масок у регіонах "червоної зони". Тепер на вулиці та в парках можна гуляти без маски.

Про це повідомляється на сайті МОЗу.

"Так, згідно з цими змінами, масковий режим не передбачений у парках і скверах, як це помилково зазначили у своїх новинах деякі ЗМІ", – йдеться у повідомленні.

Водночас за інформацією МОЗ, носіння масок є обов’язковим у закладах охорони здоров’я та освіти, підземних переходах, зупинках громадського транспорту та інших територіях загального користування за неможливості дотримання фізичної дистанції не менше як 1 метра.

Раніше у Міністерстві внутрішніх справ розповіли Суспільному, що правоохоронці не планують одразу штрафувати людей, які перебувають у громадських місцях без маски. Як розповів заступник директора департаменту комунікацій МВС Ярослав Тракало, правоохоронці спершу робитимуть попередження.

Що відомо

  • Станом на 24 березня в Україні вісім областей — Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Чернівецька, Сумська, Одеська, Львівська, а також місто Київ знаходяться в "червоній" зоні через перевищені показники поширення COVID-19.
  • У постанові від 22 березня уряд заборонив людям знаходитися на території загального користування без захисних масок та респіраторів. Такі обмеження поширюються на регіони, які потрапили в "червону" зону.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок