"Читачі не дають завершити цю акцію": у Луцьку триває збір російськомовної літератури на макулатуру

"Читачі не дають завершити цю акцію": у Луцьку триває збір російськомовної літератури на макулатуру

Збір російськомовної літератури на макулатуру у Волинській бібліотеці для юнацтва
Російськомовна література, яку зібрали з початку 2024 року у Волинській бібліотеці для юнацтва, березень 2024 року. Фото: Алла Єфремова

У Волинській обласній бібліотеці для юнацтва триває акція "Скажи НІ російській літературі". З початку 2024 року зібрали 378 кілограмів російськомовних книг.

Книги здали на макулатуру, за них вторгували 1134 гривні, розповіла Суспільному директорка Волинської бібліотеки для юнацтва Алла Єфремова. Гроші передали волонтерському центру, що діє при бібліотеці, на закупівлю матеріалів для маскувальних сіток військовим.

Зі слів Алли Єфремової, ініціативу зі збору російськомовної літератури започаткували 4 вересня 2022 року.

"Читачі не дають завершити цю акцію. Вони продовжують приносити до бібліотеки російськомовну літературу, очищаючи свої книжкові полиці вдома", — говорить директорка книгозбірні.

Однією із тих, хто долучився до акції, стала лучанка Тетяна Саричева. Алла Єфремова розповіла: жінка нині проживає з дітьми в Чехії, де займається волонтерством. Під час візиту до Луцька Тетяна Саричева принесла до бібліотеки усі російськомовні книги, які знайшла вдома.

У Луцьку триває збір російськомовної літератури на макулатуру
Тетяна Саричева з російськомовними книгами, які принесла у бібліотеку на макулатуру з дому. Фото: Алла Єфремова

Акція "Скажи НІ російській літературі" у Луцьку наразі триває. Як додала директорка, приносити російськомовні книги можна у бібліотеку щодня з 9 до 19 години, крім суботи.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок