У Волинській науковій бібліотеці відкрили книжкову виставку до 175-ї річниці з дня народження Олени Пчілки

У Волинській науковій бібліотеці відкрили книжкову виставку до 175-ї річниці з дня народження Олени Пчілки

В обласній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки відкрили виставку
В обласній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки відкрили виставку "Олена Пчілка: погляд з відстані у 175 років", травень 2024. Волинська обласна наукова бібліотека імені Олени Пчілки

У Волинській обласній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки розпочався цикл тематичних заходів з нагоди дня народження поетеси, яке відзначають 17 червня.

15 травня відбулася презентація книжкової виставки "Олена Пчілка: погляд з відстані у 175 років", на якій репрезентовані праці Ольги Петрівни та література про життя і творчість видатної українки, повідомили в бібліотеці.

У фондах книгозбірні є український літературний альманах "Нова рада" під редакцією Ольги Косач за 1908 рік. У ньому вміщено оповідання Олени Пчілки "Артишоки". Його зможуть побачити відвідувачі книжкової виставки.

Книги, які представлені на виставці
Книги, які представлені на виставці. Волинська обласна наукова бібліотека імені Олени Пчілки

Також на ній представлені праці, які були видані у Торонто, Вінніпезі, Нью-Йорку, Новому-Ульмі та містять важливі відомості про життєвий і творчий шлях Олени Пчілки.

Представлена на виставці та газета "Рідний край", яка була заснована ще 1906 року. У 1917 році "Рідний край" редагувала Олена Пчілка і тоді газету повністю почала виходити українською мовою.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок