На Волині працюють пункти незламності, де можна зарядити пристрої

На Волині працюють пункти незламності, де можна зарядити пристрої

У разі застосування знеструмлень, на Волині підзарядити свої мобільні пристрої можна у пунктах незламності. Їх адреси є в застосунку Дія.

Таких пунктів незламності в області визначено 99, повідомили в обласній військовій адміністрації.

Рішення про відновлення роботи пунктів незламності у весняно-літній період 2024 року в постійному режимі, прийняли 23 квітня на засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Решта 262 пункти переведені у стан "Готові до відкриття", які за потреби будуть розгорнуті.

За кожним пунктом незламності закріплено відповідальну людину, контакти якої розміщені на вході.

Що відомо про атаку РФ на українські енергооб'єкти у травні

Вночі 8 травня Росія завдала чергового масованого повітряного удару по території України із застосуванням ударних дронів типу "шахед" і ракет. Вибухи лунали у Харкові, на Полтавщині, Запоріжжі, Івано-Франківську, Львівщині, Вінницькій та Київській області та столиці.

За словами міністра енергетики Германа Галущенка, РФ атакувала об’єкти генерації та передачі електроенергії у Полтавській, Кіровоградській, Запорізькій, Львівській, Івано-Франківській та Вінницькій областях.

У ДТЕК повідомили, що під російські удари потрапили три українські теплоелектростанції (ТЕС). Обладнання станцій було пошкоджене.

Відключення електрики, що розпочалися із 14 травня, можуть тривати до серпня-вересня, вважає член наглядової ради НЕК "Укренерго", радник прем'єр-міністра Юрій Бойко.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок