У Софії Київській скасували богослужіння через карантин

У Софії Київській скасували богослужіння через карантин

У Софії Київській скасували богослужіння через карантин
. Радіо Свобода

Православна церква України скасувала богослужіння у вихідні у Софії Київській через запроваджений урядом "карантин вихідного дня".

Про це своїй сторінці у Facebook повідомив представник пресслужби Православної церкви України Іван Сидор.

"У зв'язку з рішенням уряду про карантин вихідного дня та змінами у графіку роботи Національного заповідника "Софія Київська", ранкові та вечірні богослужіння у Теплій Софії у суботу і неділю звершуватись не будуть", – написав він.

При цьому богослужіння з понеділка по п'ятницю відбуватимуться у звичному режимі двічі на день – о 8:00 (літургія) та 17:00.

У церкві попросили з розумінням поставитись до тимчасових обмежень.

Що відомо

  • Кабінет міністрів запровадив в Україні загальнодержавний "карантин вихідного дня" 11 листопада.
  • Головний санітарний лікар Віктор Ляшко заявив в інтерв'ю Суспільному, що Міністерство охорони здоров'я ініціює введення "карантину вихідного дня" вже найближчими вихідними — 14-15 листопада.
  • Кабінет міністрів не планує запроваджувати в Україні суворого карантину, оскільки країна не може його собі дозволити. Водночас продовжував розглядатися варіант введення "карантину вихідного дня".
  • Президент Зеленський підтримав запровадження "карантину вихідного дня".
  • Міністерство культури та інформаційної політики та комітет Верховної ради з питань гуманітарної та інформаційної політики виступили проти "карантину вихідного дня".
На початок