У Києві один із автобусів змінить маршрут

У Києві один із автобусів змінить маршрут

У Києві відзавтра, 26 червня, змінить маршрут один із автобусів.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації із посиланням на КК "Київавтодор".

"Із 26 червня орієнтовно до 4 липня змінить маршрут автобус № 90. Дорожники капітально ремонтуватимуть ділянку дороги Т-10-27 Київське півкільце від Жулянського шляхопроводу до повороту в м. Вишневе", — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що рух автобусів організують від площі Валерія Марченка до вул. Григоровича-Барського за власним маршрутом, далі вул. Симиренка — вул. Миколи Трублаїні — Кільцева дорога — просп. Леся Курбаса, далі за власним маршрутом до площі Валерія Марченка.

У Києві
Маршрут автобусів № 90. КМДА

Що відомо про ремонт доріг у Києві

До 28 червня частково обмежили рух транспорту на ділянці Кільцевої дороги від Жулянського шляхопроводу до закладу швидкого харчування McDonald's та повністю — на вул. Миколи Трублаїні на ділянці від вул. Якова Качури до Кільцевої дороги.

Через новий етап робіт з 26 червня до 31 липня обмежать рух транспорту на ділянці від ресторану McDonald's до з'їзду на вул. Зодчих. На час ремонту покриття рух транспорту організують двома смугами в кожному напрямку на частині Кільцевої дороги, де не буде дорожніх робіт.

До 31 липня у Дніпровському районі на вул. Дениса Рачінського дорожники ремонтуватимуть асфальтобетонне покриття. Рух транспорту частково обмежили ділянкою від вул. Євгена Маланюка до вул. Каховської.

До 31 серпня на просп. Алішера Навої на ділянці від Воскресенського просп. до вул. Князя Романа Мстиславича триватиме комплекс ремонтних робіт. Рух транспорту на ділянці проспекту частково обмежили.

На початок