У Києві до кінця липня обмежать рух на ділянці Кільцевої дороги

У Києві до кінця липня обмежать рух на ділянці Кільцевої дороги

У Києві обмежать рух на ділянці Кільцевої дороги: обмеження триватимуть до кінця липня
У Києві обмежать рух на ділянці Кільцевої дороги: обмеження триватимуть до кінця липня. УНІАН

У столиці триває капітальний ремонт Кільцевої дороги. Через новий етап робіт з 26 червня до 31 липня обмежать рух транспорту на ділянці від ресторану McDonald's до з'їзду на вул. Зодчих.

Про це попереджає Київська міська державна адміністрація з посиланням на "Київавтодор".

На час ремонту покриття рух транспорту організують двома смугами в кожному напрямку на частині Кільцевої дороги, де не буде дорожніх робіт. Виїзд із вул. Миколи Трублаїні — однією смугою до місцевого проїзду Кільцевої дороги.

У Києві до кінця липня обмежать рух на ділянці Кільцевої дороги
Схема руху транспорту під час проведення ремонтних робіт на Кільцевій дорозі. КМДА

Що відомо про капремонт Кільцевої дороги в Києві

Капітальний ремонт ділянки Кільцевої дороги від виїзду з міста Вишневе до Жулянського шляхопроводу почали наприкінці вересня 2023 року. Роботи завершили в середині грудня.

Тоді дорожні роботи трохи відстали від графіка через несприятливі погодні умови. Крім того, через блокування вантажів на кордоні з Польщею затримувались поставки сировини для виготовлення асфальтобетону. Термін ремонту мусили продовжити, а з ними й обмеження для руху авто.

У квітні капремонт Кільцевої дороги відновили. Рух транспорту тоді обмежували від розвороту біля Кільцевої дороги, 14-В в напрямку Жулянського шляхопроводу.

Реконструкцію Кільцевої дороги почали у 2021 році. На першому етапі відновили ділянку від вул. Ватутіна до Одеської площі. Роботи завершили влітку 2023 року.

Як зауважили у "Київавтодорі", оновлення Кільцевої дороги дозволить комплексно з'єднати три ділянки відремонтованої траси і забезпечить безперебійний рух транзитного транспорту в об'їзд столиці.

На початок