Ремонтні роботи: на двох вулицях Києва обмежать рух транспорту

Ремонтні роботи: на двох вулицях Києва обмежать рух транспорту

У Києві завтра, 24 травня, дорожники розпочинають ремонтні роботи на двох вулицях Дніпровського району. На час роботи комунальників — обмежуватимуть рух транспорту.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації із посиланням на КК "Київавтодор".

"Із 24 травня до 31 серпня на просп. Алішера Навої на ділянці від Воскресенського просп. до вул. Князя Романа Мстиславича триватиме комплекс робіт з ремонту асфальтобетонного покриття. На час робіт рух транспорту на ділянці проспекту буде частково обмежений", — йдеться у повідомленні.

У Києві
Ремонт на просп. Алішера Навої. КК "Київавтодор"

Також у КМДА поінформували, що із 24 травня до 31 липня у Дніпровському районі на вул. Дениса Рачінського дорожники також ремонтуватимуть асфальтобетонне покриття.

На час проведення комплексу робіт рух транспорту ділянкою від вул. Євгена Маланюка до вул. Каховської частково обмежать, зауважили в адміністрації.

Жителів та гостей міста просять враховувати обмеження під час планування маршруту.

У Києві
Ремонт дороги на вул. Дениса Рачінського. КК "Київавтодор"

Що відомо про ремонт доріг у Києві

До 28 вересня у місті обмежують рух транспорту на Оболоні, оскільки дорожники продовжують реконструкцію нової розв'язки. Обмеження діятимуть на ділянці від вулиці Сім'ї Шовкоплясів до розвороту на вулиці Богатирська (ПрАТ "Оболонь"). Правий поворот із вул. Полярної на вул. Богатирську буде закритий.

До 10 червня на шляхопроводі на перетині проспектів Степана Бандери та Володимира Івасюка обмежили рух транспорту в обох напрямках. Це пов'язано з обслуговуванням деформаційних швів.

До 31 травня на вулиці Крайня частково обмежили рух транспорту через ремонт дороги. Фахівці замінюють там дорожнє покриття, ремонтують тротуари, а на пішохідних переходах понижують бордюри та влаштують тактильну плитку.

На початок