Міжнародні партнери допоможуть Київщині облаштувати укриття та реконструювати освітні заклади

Міжнародні партнери допоможуть Київщині облаштувати укриття та реконструювати освітні заклади

Міжнародні партнери допоможуть Київщині облаштувати укриття
Діти стоять біля напису "укриття". Telegram/Бучанська міська рада

На Київщині за кошти бельгійської агенції міжнародного співробітництва Enabel планують облаштувати укриття та реконструювати 5 освітніх закладів. На ці потреби міжнародні партнери спрямують 8,6 млн грн євро.

Про це поінформував очільник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.

За словами посадовця, домовленість з Enabel була досягнута під час Ukraine Recovery Conference, яка відбулася в Берліні 11-12 червня.

Де заплановані роботи?

  • Будівництво укриттів: Шевченківська гімназія у Великодимерській громаді — понад 1,3 млн євро; Новопетрівський та Баришівський ліцеї — понад 2,4 млн євро.
  • Реконструкція: Академічний ліцей "Скіф" с. Шпитьки у Дмитрівській громаді — понад 4,8 млн євро; Макарівський медичний коледж — остаточна сума визначається.

"На сьогодні у закладах освіти усіх типів та форм власності облаштовано понад 1,2 тис. укриттів", — йдеться у дописі Руслана Кравченка.

Раніше повідомлялося, що на Дарниці у Києві запрацює більше дитсадків: до кінця літа столичні посадовці обіцяють облаштувати у закладах укриття. Бо нині у районі з 62 дитсадків, повноцінно працюють лише 30, які мають укриття.

На початок