У Києві на мосту через Десенку обмежуватимуть рух автівок: коли саме

У Києві на мосту через Десенку обмежуватимуть рух автівок: коли саме

У Києві із 15 до 17 червня з 22:00 до 07:00 обмежуватимуть рух транспорту на мосту через річку Десенка. Дорожники проводитимуть ремонт.

Про це йдеться на офіційному порталі Києва.

Зокрема, обмеження діятиме в другій і третій смугах у напрямку житлового масиву Троєщина.

"Зміни пов’язані з виконанням ремонтних робіт деформаційного шва мосту", — йдеться у повідомленні.

У Києві на мосту через Десенку обмежуватимуть рух автівок: коли саме
Схема руху транспорту . КМДА

Також у Києві 16 червня частково обмежуватимуть рух транспорту в тунелі під Севастопольською площею. Обмеження пов'язані із профілактичними роботами для утримання проїжджої частини. Комунальники планують працювати із 10:00 до 17:00.

Що відомо про ремонт доріг у Києві

До 28 червня частково обмежили рух транспорту на ділянці Кільцевої дороги від Жулянського шляхопроводу до закладу швидкого харчування McDonald's та повністю — на вул. Миколи Трублаїні на ділянці від вул. Якова Качури до Кільцевої дороги.

До 31 липня у Дніпровському районі на вул. Дениса Рачінського дорожники ремонтуватимуть асфальтобетонне покриття. Рух транспорту частково обмежили ділянкою від вул. Євгена Маланюка до вул. Каховської.

До 31 серпня на просп. Алішера Навої на ділянці від Воскресенського просп. до вул. Князя Романа Мстиславича триватиме комплекс ремонтних робіт. Рух транспорту на ділянці проспекту частково обмежили.

На початок