У Києві оголосили тендер на капітальний ремонт шляхопроводу на перетині вулиць Лугової та Богатирської

У Києві оголосили тендер на капітальний ремонт шляхопроводу на перетині вулиць Лугової та Богатирської

У Києві оголосили тендер на капітальний ремонт шляхопроводу
Ремонт дороги у Києві. КМДА

Комунальна корпорація "Київавтодор" оголосила тендер на капітальний ремонт шляхопроводу на перетині вулиць Лугової та Богатирської, що в Оболонському районі столиці.

Про це йдеться на офіційному порталі Києва.

Цей шляхопровід введений в експлуатацію у 1986 році. З того часу на споруді капітальних ремонтів чи реконструкцій не проводили.

"Наразі нижні шари дорожнього покриття мостового полотна, деформаційні шви та гідроізоляція перебувають у зношеному стані. А система водовідведення з проїжджої частини та тротуарів потребує оновлення", — йдеться у повідомленні.

Проєкт реконструкції передбачає ремонт мостового полотна, прогонових будов і конструкцій опор.

"Під час робіт дорожники мають влаштувати нову перильну й бар'єрну огорожу, опори освітлення та дорожнє покриття на підходах. А на тротуарах — облаштувати велодоріжки", — розповіли у КМДА.

Окрім цього на підходах до пішохідних переходів влаштують пандуси, понизять бортовий камінь і влаштують тактильну плитку.

Капітальний ремонт шляхопроводу є продовженням капітального ремонту вулиці Богатирської.

Очікувана вартість закупівлі становить 288 252 377,20 грн. Приймання пропозицій триватиме до 25 червня 2024 року. Детальна інформація про тендер — на електронній платформі публічних закупівель Prozorro за посиланням.

До 28 вересня у місті обмежують рух транспорту на Оболоні, оскільки дорожники продовжують реконструкцію нової розв'язки. Обмеження діятимуть на ділянці від вулиці Сім'ї Шовкоплясів до розвороту на вулиці Богатирська (ПрАТ "Оболонь"). Правий поворот із вул. Полярної на вул. Богатирську буде закритий.

Що відомо про ремонт доріг у Києві

До 28 червня частково обмежили рух транспорту на ділянці Кільцевої дороги від Жулянського шляхопроводу до закладу швидкого харчування McDonald's та повністю — на вул. Миколи Трублаїні на ділянці від вул. Якова Качури до Кільцевої дороги.

До 31 липня у Дніпровському районі на вул. Дениса Рачінського дорожники ремонтуватимуть асфальтобетонне покриття. Рух транспорту частково обмежили ділянкою від вул. Євгена Маланюка до вул. Каховської.

До 31 серпня на просп. Алішера Навої на ділянці від Воскресенського просп. до вул. Князя Романа Мстиславича триватиме комплекс ремонтних робіт. Рух транспорту на ділянці проспекту частково обмежили.

На початок