Будівництво метро на Виноградар — відкладається. У чому причина

Будівництво метро на Виноградар — відкладається. У чому причина

Будівництво метро на Виноградар
Будівництво метро на Виноградар в Києві. УНІАН

Тендер на продовження робіт із будівництва Сирецько-Печерської лінії в бік житлового масиву Виноградар призупинили. Один з учасників аукціону подав скаргу до Антимонопольного комітету на умови проведення торгів, виписані у тендерній документації.

Про це йдеться на сайті Prozorro.

Скаргу на умови, прописані у тендерній документації, подала компанія "МІСЬКБУД ІНВЕСТ", яка хоче поборотися за підряд на 13 956 843 711,13 грн.

Зокрема, фірма виявила, що назва тендеру в оголошенні й документації відрізняється від назви у проєкті договору. Через це казначейство може не пропустити оплату.

Також фірма вказує, що до головного інженера столична підземка висуває некоректні вимоги. Йдеться про наявність у нього допуску до робіт в електроустановках напругою до та понад 1000 В, хоча головний інженер не виконує таких робіт.

"Вважаємо, що в такому формулюванні ця умова може бути виписана Замовником для конкретного учасника, який надалі може використати цю умову для отримання рішення комісії АМКУ чи судового рішення щодо визнання такого учасника переможцем за формальними ознаками, або ж помилково включена Замовником", - йдеться у тексті скарги.

Крім цього, у зауваженнях до тендерної документації вказується, що замовник вимагає забезпечити виконання договору про закупівлю у розмірі 5% від вартості договору у вигляді банківської гарантії. Це занадто велика сума.

"Блокування значних фінансових активів учасника переможця може негативно вплинути на якість та строки виконання робіт. Тому, переконливо просимо зменшити розмір забезпечення виконання договору про закупівлю до 0,5%, що дасть змогу взяти участь у закупівлі більшому колу учасників", — йдеться у запитаннях до процедури, які додані до оголошення про конкурс.

Пошук підрядника для виконання робіт призупинили до отримання висновків від Антимонопольного комітету щодо умов тендерної документації.

Що відомо про оголошення нового тендеру на продовження будівництва метро на Виноградар

У травні КП "Київський метрополітен" оголосив тендер у системі Prozorro на продовження робіт із будівництва Сирецько-Печерської лінії в бік житлового масиву Виноградар. Прийом пропозицій тривав до 28 травня 2024 року. 29 травня планувалося проведення торгів. Очікувана вартість закупівлі становить 13 956 843 711,13 грн.

У грудні 2023 року Київський метрополітен у судовому порядку розірвав договір з АТ "Київметробуд". Причина припинення дії договору — незадовільні терміни виконання підрядною організацією будівельних робіт. Також за позовом, у судовому порядку, вирішується питання щодо стягнення частини попередньої оплати, використання якої не підтверджено відповідними актами виконаних робіт.

У квітні суд стягнув з підрядника 139 млн гривень на користь столичної громади. Це відсотки, які він отримав, поклавши на депозит кошти з будівництва метро на Виноградар.

Що відомо про будівництво метро на Виноградар

У лютому 2020 року СБУ викрила механізм заволодіння бюджетними коштами, виділеними на будівництво метрополітену на житловий масив Виноградар у Києві.

У листопаді 2021 року прокуратура повідомила, що хоче стягнути з підрядника 183 млн грн. Мовляв, компанія використовувала гроші не за призначенням, поклавши на депозит 1,5 млрд грн.

У січні 2020 року в ПАТ "Київметробуд" заявили, що термін завершення будівництва станцій метро "Мостицька" та "Проспект Правди" відкладається на кілька місяців, можливо, навіть на рік. Після цього мер Києва Віталій Кличко заспокоїв, що будівництво метро на Виноградар іде за графіком.

Згодом стало відомо, що Печерський райсуд Києва арештував банківські рахунки "Київметробуду" в рамках кримінального провадження для запобігання шахрайському заволодінню бюджетними коштами.

У листопаді 2022 року Господарський суд Києва ухвалив рішення про стягнення з АТ "Київметробуд" 139 090 410,96 гривень на користь територіальної громади міста за невиконання умов договору. Генпідрядник подав апеляцію, проте програв і її.

Вартість будівництва двох станцій – близько 6 млрд грн, з них місто уже виділило 4 млрд грн. Планується, що дві нові станції перевозитимуть понад 90 тисяч пасажирів.

Наразі на об’єкті будівництва метро на Виноградар побудовано правий перегінний тунель протяжністю майже 1 250 метрів від станції "Мостицька" до станції "Сирець". Крім того, завершене будівництво основних конструкцій перегінного вентиляційного вузла. Також частково влаштовані огороджувальні конструкції методом "стіна в ґрунті", монолітне та залізобетонне кріплення котловану металоконструкціями — з розробкою та вивезенням ґрунту; споруджені основні конструкції суміщеної тягової підстанції; частково збудовані двоярусні тунелі.

На початок