День Києва: Кличко показав, як столиця увічнювала свою історію протягом останніх років

День Києва: Кличко показав, як столиця увічнювала свою історію протягом останніх років

День Києва, нові пам'ятники
Відкриття у 2019 році пам'ятника Сікорському біля аеропорту "Київ". КМДА

Щороку в останні вихідні травня відзначається День Києва. З цієї нагоди міський голова Віталій Кличко показав, які за останні роки відкрили в столиці пам’ятники.

Вітальне відео Кличко опублікував у своєму Telegram.

Міський голова, зокрема, показав, як у 2018 році встановлювали пам'ятник богатирю часів Київської Русі Іллі Муромцю, наступного року — всесвітньовідомому авіаконструктору Ігорю Сікорському, а у 2020 році відкрили фонтан зі скульптурою Архистратига Михаїла у парку "Володимирська гірка". Також Кличко показав відкриття у 2017 році на Поштовій площі бронзової скульптури "Малюки" (Кий, Щек, Хорив та Либідь засновники Києва" і встановлення у 2021 році на пагорбах міста найбільшого прапора України.

"Київ – старовинний і сучасний. Ми пам’ятаємо нашу історію і намагаємося її увічнити. За останні роки ми відкрили в столиці чимало пам’ятників – і присвячених видатним постатям України, і символічних для нашого міста. Оновили й пам’ятник засновникам Києва. Та встановили найбільший флагшток, на якому завжди майорить державний прапор України", – наголосив у дописі до відео Віталій Кличко.

На початок