Київська кільцева електричка тимчасово змінює графік руху

Київська кільцева електричка тимчасово змінює графік руху

У столиці тимчасово змінюється графік руху Київської кільцевої електрички, щоб дати місту можливість покращити мобільність.

Про це повідомляє у Telegram пресслужба Kyiv City Express.

Зазначається, що графік руху Kyiv City Express в межах київського кільця буде змінений у період з 24 травня по 12 серпня. Зміни відбуваються через будівництво тунелю для з'їзду з нового Подільсько-Воскресенського моста.

У Києві
Маршрут Київської кільцевої електрички у робочі дні. Kyiv City Express/Telegram

У робочі дні:

  • щогодини поїзди курсуватимуть повним кільцевим маршрутом
  • "пікові" щопівгодинні рейси зранку та ввечері будуть здійснюватися тільки на дільниці Святошин — Вокзальна — Дарниця в обидві сторони.
У Києві
Маршрут Київської кільцевої електрички на вихідні. Kyiv City Express/Telegram

На вихідні рух поїздів буде обмежено на дільниці Почайна — Микільська Слобідка.

"Ці станції стануть кінцевими, відповідно доїхати, наприклад, з Сирця до Русанівки можна буде тільки південною частиною "кільця" через Святошин, Вокзальну і Видубичі", — йдеться у повідомленні.

Нові розклади — як цілісні, так і окремо по кожній станції можна знайти у чат-боті Укрзалізниці у Viber та Telegram.

Що відомо про столичну кільцеву електричку

Із березня 2022 року року курсування поїздів столичної електрички Kyiv City Express забезпечує "Укрзалізниця". Серед переваг цього виду столичного транспорту — електричка не зупиняється під час повітряних тривог.

Компанія додала вечірні рейси, щоб дати змогу пасажирам дістатися з вокзалу до фактично будь-якого району Києва перед комендантською годиною.

У 2022 році завершили реконструкцію станції "Видубичі": оновили платформи, підземний перехід, освітлення.

"Укрзалізниця" перейменує 8 станцій кільцевої електрички. Нові назви більше відповідатимуть топоніміці столиці, а з транспортної карти міста зникнуть застарілі назви радянського періоду. Також додали англійську версію аудіооголошень зупинок для іноземців.

Станом на 25 квітня цього року кільцева електричка перевезла 7 мільйонів пасажирів. 7-мільйонна пасажирка отримала ексклюзивний місячний абонемент. Зазначається, що найпопулярнішими станціями майже незмінно лишаються "Дарниця", "Святошин", "Русанівка", "Вокзальна" і "Почайна".

На початок