Будівництво тривало близько року: на Оболоні в Києві відкрили рух новим шляхопроводом

Будівництво тривало близько року: на Оболоні в Києві відкрили рух новим шляхопроводом

Розв'язка на Оболоні в Києві: відкрили рух транспорту новим шляхопроводом по вул. Полярній
Новий шляхопровід на Оболоні, Київ, 20 травня 2024 р. Віталій Кличко/Telegram

На Оболоні в Києві відкрили рух транспорту новим шляхопроводом — проїзд вулицею Полярною здійснюється естакадою через вулицю Богатирську. Пізніше на об'єкті встановлять зупинки транспорту, прокладуть мережу для тролейбусів і виконають благоустрій території.

Про це написав у своєму Telegram міський голова Києва Віталій Кличко.

Він нагадав, що будівництво транспортної розв'язки почали в червні 2023 року. На перехресті вулиць Полярної і Богатирської звели шляхопровід довжиною 125 метрів. Облаштували також підземний пішохідний перехід. Встановили сучасне освітлення. Як і на всіх нових об'єктах, тут облаштовують велодоріжки, запевнив Кличко.

За його словами, повністю завершити роботи на об'єкті планують до осені цього року. Тоді відкриють рух з'їздами із шляхопроводу, завершать ремонт підходів до розв'язки, зокрема на вул. Богатирській. Крім того, у підземному переході облаштують пандуси.

"Встановлять на об'єкті й нові зупинки громадського транспорту. Здійснять монтаж контактної мережі тролейбуса та благоустрій території", — зазначив міський голова.

Що відомо про будівництво нової розв'язки на Оболоні

У березні 2023 року стало відомо, що в Києві на перетині вулиць Богатирської та Полярної в Києві планується будівництво дворівневої розв'язки типу "неповний лист конюшини".

Довжина основного проїзду становитиме близько трьох кілометрів. На шляхопроводі буде 6 смуг руху для авто і велосипедні доріжки.

У липні минулого року почали встановлювати опорні конструкції. Місцева влада очікує, що реконструкція збільшить пропускну спроможність та зменшить затори на Оболоні.

На початок