У ЦНАПах Київщини військовозобов'язані можуть оновити свої дані — КОВА

У ЦНАПах Київщини військовозобов'язані можуть оновити свої дані — КОВА

Доповнено

69 ЦНАПів Київської області надають послугу з актуалізації даних військовозобов'язаного, щоб забезпечити якісний процес їх оновлення. Зробити це можна відповідно до графіку роботи кожного окремого центру.

Про це повідомляє пресслужба Київської обласної військової адміністрації.

"Адміністратори ЦНАПів на Київщині пройшли спеціальні онлайн-тренінги щодо роботи з послугою чи отримали відеоінструкцію з детальними роз'ясненнями", — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що військовозобов'язані з 18 травня можуть оновити через центри надання адмінпослуг такі дані про себе:

  • ПІБ
  • адресу фактичного проживання
  • номер телефону
  • електронну пошту (якщо є).

Для цього потрібно мати з собою паспорт (або пред'явити документи із цифрового застосунку "Дія") та реєстраційний номер облікової картки платника податків. З графіком роботи та адресами ЦНАПів можна ознайомитися за посиланням.

Раніше повідомлялося, що Міноборони запустило застосунок "Резерв+", де можуть оновити свої облікові дані військовозобов'язані. Там вже авторизувалися понад 150 тисяч українців. Застосунок захищений від DDOS-атаки та намагань злому, тому функція авторизації може працювати не у всіх одночасно.

Також Міноборони розпочало тестування нового сервісу — електронної черги до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки. Наразі заздалегідь можна записатися до 19 територіальних центрів комплектування. Послуга доступна, зокрема, у Києві.

У суботу, 18 травня, центри надання адміністративних послуг столиці почали оновлювати облікові дані військовозобов'язаних. За перший день роботи новою послугою скористалися 850 людей.

8 травня набрав чинності закон про мобілізацію. Відтепер призивають чоловіків з 25 років, а не з 27, як було раніше. Також, військовозобов'язані матимуть 60 днів для оновлення даних у ТЦК, ЦНАПі або в електронному кабінеті.

На початок