Оновлення даних військовозобов'язаного у столичних ЦНАПах: скільки людей скористалися новою послугою

Оновлення даних військовозобов'язаного у столичних ЦНАПах: скільки людей скористалися новою послугою

Оновлення даних військовозобов'язаного у столичних ЦНАПах
ЦНАП у Києві, 18 травня 2024 р. Cуспільне/Ліля Гончарук

У суботу 18 травня 2024 року центри надання адміністративних послуг Києва почали оновлювати облікові дані військовозобов'язаних. За перший день роботи новою послугою скористалися 850 людей.

Про це йдеться на офіційному порталі Києва.

Із 850 людей, які встигли у перший день оновити свої облікові дані у ЦНАПах, 739 військовозобов'язаних вже отримали підтвердження у формі витягу з системи.

"У перший день надання послуги система працювала стабільно, проблем з процедурою не виникало. Усі, хто сьогодні звернувся за оновленням даних до ЦНАПів, — отримали послугу. Процедура займає не більше 10 хвилин", — йдеться у повідомленні.

Кореспонденти Суспільного у перший день надавання нової послуги побували в одному зі столичних ЦНАПів, аби побачити як усе відбувається і поспілкуватися з людьми.

Як ми вже повідомляли, напередодні набув чинності новий закон про мобілізацію. Усім військовозобов'язаним, призовникам та резервістам віком від 18 до 60 років необхідно оновити свої дані. Один зі способів — звернутися до Центру надання адміністративних послуг. У столиці є 22 ЦНАПи, де військовозобов'язаних обслуговуватимуть 300 працівників.

На початок