Поліція Києва відкриває курси "Юний кінолог": де і як відбуватимуться заняття

Поліція Києва відкриває курси "Юний кінолог": де і як відбуватимуться заняття

Поліція Києва відкриває кінологічні курси для дітей: коли діятиме гурток Юний кінолог
Службовий пес виконує команди поліцейського. Відділ організації кінологічної діяльності Національної поліції України/Facebook

Столична поліція оголошує набір дітей та їхніх батьків, охочих відвідувати курси "Юний кінолог". Там правоохоронці ділитимуться з власниками собак досвідом догляду і тренувань чотирилапих улюбленців.

Про це поліція Києва інформує на своїй сторінці у Facebook.

Гурток працюватиме на базі Кінологічного центру Головного управління Нацполіції в Києві. На заняття діти можуть приходити з батьками та своїми песиками. Поліцейські розкажуть про роботу кінологічної служби, порадять молоді, як "порозумітися" з чотирилапими. Також дітей навчать правилам догляду за тваринами і покажуть основні вправи і команди для дресирування собак.

Перше заняття гуртка "Юний кінолог" відбудеться 25 травня 2024 року. У подальшому тренінги проходитимуть щосуботи з 10.00 до 12.00 за адресою: вул. Вознесенський узвіз, 27.

"Заняття у гуртку сприятимуть засвоєнню знань про виховання їх улюбленців та розвитку у діток почуття поваги до тварин", — переконані в поліції Києва.

Поліцейські службові собаки допомагають правоохоронцям виявляти вибухівку та зброю, розшукувати зниклих та реабілітувати поранених військових.

2 квітня 2024 року у Нацполіції відзначили кращих працівників кінологічних підрозділів України. Серед них була кінологиня поліції Київщини Катерина Бєляєва із собакою Полею. Пес відвідує шпиталі, де лікуються поранені військові, і надає їм емоційну підтримку.

У Києві "Укрзалізниця" відкрила кінологічний центр. Там готуватимуть службових собак для посилення охорони об'єктів та безпеки пасажирів.

На початок