Київ шукає інвесторів для реалізації міських проєктів: у КМДА оголосили про початок конкурсів

Київ шукає інвесторів для реалізації міських проєктів: у КМДА оголосили про початок конкурсів

Київ шукає інвесторів для реалізації міських проєктів
Київ. Київська міська рада

Київська міська держадміністрація оголосила три конкурси із залучення інвесторів до реалізації міських проєктів у Святошинському та Печерському районах міста.

Про це інформує пресслужба КМДА.

Йдеться, зокрема, про облаштування зони активних розваг і зони відпочинку у Святошинському районі та будівництво паркінгу на вулиці Шовковичній, 39/1 — в Печерському.

Оголошення містять інформацію про об’єкти інвестування, замовників проєктів, основні умови інвестиційних конкурсів, а також умови укладання договорів з переможцями конкурсів.

"Пакети документів для участі в інвестиційному конкурсі — заявку на участь в інвестиційному конкурсі, документи до неї та конкурсні пропозиції — має подавати робочій групі в департамент економіки та інвестицій особа, яка виявила намір взяти участь в інвестиційному конкурсі, або уповноважена особа", — йдеться у повідомленні.

Розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями учасників та визначення переможців відбудеться під час засідання постійної комісії з залучення інвесторів до реалізації міських проєктів.

Раніше повідомлялося, що у Києві до 9 червня триває реєстрація стартапів на акселераційну програму "Стійке місто". Наразі заявки подали вже 20 команд. Інноваторів шукають серед молоді, підприємців та айті-розробників. Конкурс відбудеться 26-27 червня 2024 року.

На початок